کد خبر: ۴۸۶۷۳۸
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷

دیوان عدالت اداری برای رسیدگی به شکایت دولتی تاسیس شده است و وکیل دیوان عدالت اداری یکی از اشخاصی می باشد که مورد تایید دادگاه است و می تواند کارهای مربوط به دیوان عدالت را در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

دیوان عدالت اداری برای رسیدگی به شکایت دولتی تاسیس شده است و وکیل دیوان عدالت اداری یکی از اشخاصی می باشد که مورد تایید دادگاه است و می تواند کارهای مربوط به دیوان عدالت را در کمترین زمان ممکن انجام دهد.

شعب دیوان عدالت اداری :

دیوان عدالت اداری در تهران غرب مستقر است و هم اکنون دارای 50 شعبه بدوی و 10 شعبه تجدید نظر است که هر شعبه بدوی از یک نفر رئیس یا دادرس علی البدل وهرشعبه تجدید نظر از یک رییس و دو مستشار تشکیل می شود. آرای صادره از شعبه بدوی دیوان دیوان قابل تجدید نظر خواهی است.

خدمات دیوان عدالت اداری :

الف : تصمیمات و اقدامات واحد های دولتی اعم از وزارتخانه ها و سازمانها و موسسات و شرکتهای دولتی و شهرداریها و سازمان تامین اجتماعی و تشکیلات و نهاد های انقلابی و موسسات وابسته به آنها

ب- تصمیمات و اقدامات مأموران واحدهای مذکور در بند «الف» در امور راجع به وظایف آنها

2- رسیدگی به اعتراضات و شکایات از آراء و تصمیمات قطعی هیأتهای رسیدگی به تخلفات اداری و کمیسیون‌هایی مانند کمیسیون‌های مالیاتی، هیأت حل اختلاف کارگر و کارفرما، کمیسیون موضوع ماده (100) قانون شهرداری‌ها منحصراً از حیث نقض قوانین و مقررات یا مخالفت با آنها

3- رسیدگی به شکایات قضات و مشمولان قانون مدیریت خدمات کشوری و سایر مستخدمان واحدها و مؤسسات مذکور در بند (1) و مستخدمان مؤسساتی که شمول این قانون نسبت به آنها محتاج ذکر نام است اعم از لشکری و کشوری از حیث تضییع حقوق استخدامی

4- وکیل بیمه تامین اجتماعی

وکیل اداره کار :

وکیل اداره کار با اخذ وکالت از شما از زمان ثبت دادخواست تا زمان اخذ رای نهایی کنار شما خواهد بود . جالب است که بدانید هزینه وکیل اداره کار به مراتب کمتر از هزینه سایر وکلا می باشد چرا که وکیل اداره کار شرایط مالی سخت کارگر را به خوبی درک نموده و سعی در کمک به ان ها را دارد .

دادگاه دیوان عدالت اداری چه کاری انجام میدهد

 شما می دانید که قدم اول در احقاق حق خود در اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اثبات رابطه کارگر و کارفرمایی خویش مستفاد از ماده ۸۷ آیین دادرسی کار می باشد و اکثر پرونده هایی که در اداره کار به نتیجه نمی رسد ناشی از عدم توانایی کارگر از اثبات رابطه کارگر و کارفرمایی خویش است.

 این ناتوانی خود را می توانید از طریق وکیل اداره کار رفع نمایید.

حتما مراقب باشید زمان ارائه کمک از طریق وکیل اداره کار به شما عزیزان قبل از اقدام است چنان چه شما شخصا نسبت به موضوع اقدام نمایید و رای نهایی صادر گردد هیچ کمکی از وکیل اداره کار نمی آید و به راحتی فرصت اقدام خود را از دست خواهید داد .

پس حتما در ابتدای کار با مراجعه به وکیل اداره کار احتمال موفقیت خود را به صد نزدیک نمایید .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: