کد خبر: ۴۸۶۸۹۰
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان از فعالیت شبانه روزی عملیات بندری با ورود همزمان ۵ فروند کشتی حامل کالا‌های اساسی مورد نیاز کشور و سایر کالا‌های کانتینری به بزرگترین بندر اقیانوسی کشور و بارگیری محموله‌های صادراتی خبر داد.

به گزارش شفاف، بهروز آقایی امروز در چابهار از ورود و تخلیه و بارگیری همزمان ۵ فروند کشتی حامل کالا‌های اساسی مورد نیاز کشور به بندر شهید بهشتی چابهار و ۲۴ ساعته شدن فعالیت‌های بندری در بزرگترین بندر اقیانوسی کشور خبر داد.

آقایی گفت: در راستای تامین به موقع کالا‌های اساسی مورد نیاز کشور هم اکنون ۵ فروند کشتی حامل کالای اساسی شکر خام، برنج، گندم و کانتینر در این بندر پهلوگیری نموده که با ۲۴ ساعته شدن فعالیت‌ها و تلاش‌های شبانه روزی هم اکنون فرآیند تخلیه کالا‌های اساسی و کانتینر‌های حاوی محموله‌های وارداتی و بارگیری کانتینر‌های صادراتی در حال انجام است.

وی تصریح کرد: با زیرساخت‌های نوین بندری و تجهیزات استراتژیک بندر چابهار از قبیل: مکنده‌های تخلیه غلات با ظرفیت ۶۰۰ تن در ساعت و جرثقیل‌های ساحلی هیچ محدودیتی برای ورود انواع شناور‌ها و تخلیه و بارگیری کالا در بندر چابهار وجود ندارد.

آقایی افزود: با هدف تنظیم بازار و تامین به موقع کالا‌های اساسی مورد نیاز کشور، عملیات ترخیص و خروج کالا بصورت ۲۴ ساعت در تمام ایام شبانه روز وجود دارد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: