کد خبر: ۴۸۶۸۹۹
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۷

سیدمرتضی میرباقری معاون رییس سازمان در امور سیما در حکمی سعید اشناب را به مدیریت شبکه پنج سیما منصوب کرد.

به گزارش شفاف، معاون سیما در این حکم تأکید کرده است: عنوان شبکه پنج، شبکه تهران، بیانگر اهمیت  استان و شهر تهران به‌عنوان پایتخت کشور عزیزمان در مجموعه مناسبات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و علمی ایران اسلامی است و انتظار می‌رود ضمن بهره‌گیری از همکاران ارزشمند رسانه ملی به‌ویژه آن شبکه و راهنمایی‌ها و کمک‌های نهادهای ذی‌ربط در انجام این مأموریت اهتمام ویژه‌ای داشته باشید.

ترویج گفتمان انقلاب اسلامی، سبک زندگی ایرانی ــ اسلامی، توجه به مسائل شهروندی، معرفی و شناساندن ظرفیت‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی پایتخت و استمرار توجه به اقتصاد مقاومتی و رونق تولید از اهم مأموریت‌های مدیر جدید شبکه پنج سیماست که سید مرتضی میرباقری در حکم انتصاب اشناب بر آنها تأکید کرده است.

میرباقری همچنین در این حکم از مجاهدت‌ها و تلاش‌های ارزشمند دکتر جواد رمضان‌نژاد در طول مدیریت این شبکه صمیمانه قدردانی کرد.

سعید اشناب که از جانبازان هشت سال دفاع مقدس است سوابق مدیریتی همچون مدیر شبکه جهانی جام جم، مدیر شبکه الکوثر، مدیر گروه‌های اجتماعی و مستند شبکه دو سیما، مدیر گروه برنامه‌های تلویزیونی شبکه افق، مدیر اطلاعات و برنامه‌ریزی معاونت برون‌مرزی، مشاور مدیریت شبکه دو سیما و مؤسس دفاتر شبکه الکوثر در بیروت و نجف اشرف را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: