کد خبر: ۴۸۶۹۰۴
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۷

فوتبال جهان - رئیس باشگاه لاتزیو به شیوه‌ای جالب به شایعه تلاش یوونتوس برای خرید هافبک این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش شفاف، کلودیو لوتیتو تاکید کرد که باشگاه یوونتوس برای خرید هافبک صرب این تیم، سرگئی میلینکوویچ ساویچ با او مذاکره‌ نداشته است.

لوتیتو به روزنامه گاتزتا دلواسپورت گفت: میلینکوویچ ساویچ فروشی نیست، البته این را هم باید بگویم که اگر پیشنهاد خیلی خوبی ارائه شود، نه فقط برای باشگاه بلکه برای خود بازیکن، ما پشت میز مذاکره خواهیم نشست.

لوتیتو درباره تلاش یوونتوس برای خرید هافبک صرب لاتزیو هم تأکید کرد: یوونتوس هرگز از من برای خرید میلینکوویچ ساویچ سؤال نکرده و با شناختی که از بیانکونری دارم، هرگز هم سؤال نخواهد کرد. دلیلش هم این است که در زندگی، ما فقط برای چیزهایی درخواست می‌کنیم که قابل دسترس باشند. یوونتوس سعی کرد کیتا را هم به شیوه خودش بخرد و در عوض من او را در ازای 30 میلیون یورو به موناکو فروختم.

یوونتوس سال گذشته هم به خرید میلینکوویچ ساویچ تمایل داشت اما قیمت بالایی که لاتزیو برای فروش او تعیین کرد، بانوی پیر را از تلاش برای خرید این بازیکن ملی‌پوش منصرف کرد. با این حال ضعف خط میانی یووه در این فصل، سبب شد که این باشگاه دوباره به فکر خرید هافبک بیفتد و از میلینکوویچ ساویچ هم به عنوان یکی از گزینه‌های این تیم یاد می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار