کد خبر: ۴۸۶۹۸۴
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳

برای انجام این کار، ابتدا باید علت ریزش موی ابرو بررسی شود و در صورت امکان تحت درمان قرار گیرد. زیرا در صورت عدم کنترل علل ریزش ابرو، حتی با کاشت ابرو هم احتمال ریزش مجدد موهای کاشته شده وجود دارد، بنابراین پس از درمان ریزش ابرو می توانیم اقدام به کاشت نماییم.

کاشت ابرو روشی است برای ترمیم ابروهای ریخته شده و بدشکل بر اثر عواملی مانند اسکار، اصلاح ابروی نامناسب، خال، ژنتیک و غیره. کاشت ابرو، تاتو و یا هیچ گونه متد آرایشی نیست، بلکه روشی مشابه کاشت مو می باشد، به صورتی که موی خود فرد از ناحیه سر برداشته شده و در محل مورد نظر در ابرو کاشته می شود. ابرو ها پس از کاشت کاملا طبیعی هستند، رشد طبیعی دارند و می توان آنها را اصلاح و رنگ کرد.

برای انجام این کار، ابتدا باید علت ریزش موی ابرو بررسی شود و در صورت امکان تحت درمان قرار گیرد. زیرا در صورت عدم کنترل علل ریزش ابرو، حتی با کاشت ابرو هم احتمال ریزش مجدد موهای کاشته شده وجود دارد، بنابراین پس از درمان ریزش ابرو می توانیم اقدام به کاشت نماییم.

گاهی فرد دارای ابروی طبیعی است ولی از مدل آن راضی نیست و فرضاً می خواهد آنرا بالاتر بیاورد و یا قوس آنرا بیشتر کند، و یا گاهی هم ابروها باریک و نازک هستند و فرد مایل است آنها را پهن تر کند در این گونه موارد به دلیل محدودیتهای تکنیکی در کاشت توصیه می شود بیمار از انجام آن منصرف شود.

مناسب ترین افراد برای انجام کاشت ابرو افرادی هستند که یا کاملاً ابرو ندارند و یا اینکه قسمتی از ابرو را از دست داده اند ومایل اند در همان محل قبلی ابروها، کاشت انجام شود، و یا خانمهایی که تاتو ابرو انجام داده اند و مایلند که در روی محل تاتو شده که بدون مو است، مو کاشته شود.

همچنین این روش برای بالا بردن دنباله ابروها نیز انجام می شود و بهتر از جراحی و کشیدن پوست بالای ابروها است، زیرا اسکار و یا جای زخمی باقی نمی ماند.

نحوه کاشت ابرو چگونه است؟

کاشت ابرو روشی مشابه کاشت مو می باشد, فولیکولهای یک یا دو تار موئی معمولا از ناحیه سر، در کنار گوش جدا شده و با استفاده از ابزاری بسیار ظریف و کوچک در سوراخهای ایجاد شده در پوست در محل کاشت گذاشته می شود. سوراخ های ایجاد شده بسیار ظریف هستند و به هیچ عنوان اثری از خود باقی نمی گذارد.

این عمل با روش بی حسی موضعی انجام می شود و تنها درد بیمار درد تزریق ماده بی حسی در ابتدای عمل می باشد، در حقیقت ممکن است در بیشتر طول عمل شما درخواب باشید. پس از عمل نیز ، اکثر بیماران نیازی به استفاده از مسکن ندارند.

این تکنیک در یک جلسه انجام می شود و در بیشتر موارد حدود ۲-۳ ساعت طول می کشد. برای کاشت مو در ناحیه ابرو می توان از روش های جراحی و غیر جراحی مانند روش کاشت موی SUT بهره برد.

اما اعتقاد متخصصین ایرانی انجام کاشت مو به روش های جراحی می باشد.

کاشت مو جهت ریزش ابرو:

در این روش بیمار و پزشک با بررسی و مشورت یکدیگر نوع و حالت ابرو را با توجه به فاکتورهای زیبایی و قرینه سازی تعیین می کنند. تعداد جلسات کاشت ابرو به شرایط بیمار از جمله مقدار اندازه ی جهت کاشت بستگی دارد . فاصله زمانی برای انجام بازسازی ابرو یک الی چند سال می باشد. در طول دروه درمان شخص باید از ابروهای پیوندی خود که در حال رشد می باشد با کوتاه کردن و کاربرد موادی مانند ژل یا واکس مو، نگهداری کند.

افرادی که برای کاشت ابرو مناسب می باشند :

به طور معمول همه افرادی که از سلامت جسمی برخوردار هستند می توانند این عمل را انجام دهند. بهترین موارد برای کاشت ابرو ، افرادی هستند که ابروی آنها آسیب دیده است . این صدمات ممکن است بر اثر حادثه یا به صورت ژنتیکی و یا بر اثر آرایش های مداوم می باشد. تنها برای گروه خاصی از افراد که دارای مشکل ” آلوپسیا آره آتا” هستند، این عمل ممکن است نتایج خوبی نداشته باشد. “آلوپسیا آره آتا” نوعی از بیماری طاسی موضعی است که افراد در صورت و پیشانی و سایر نواحی بدن دچار طاسی می شوند که امکان رشد مو در نواحی بدن از جمله ابرو نمی باشد.

کلینیک کاشت ابرو خانه سفید

یکی از بهترین کلینیک های پوست و مو در ایران برای انجام عمل کاشت ابرو کلینیک خانه سفید در خیابان ظفر می باشد. کلینیک خانه سفید با بیش از 15 سال سابقه کار از قدیمی ترین مراکز پوست و مو در تهران است.

وجود متخصصین پوست و مو متعدد و با تجربه و بهره مندی از جدیدترین و مدرن ترین دستگاه های پیشرفته مورد تایید وزارت بهداشت و FDA امریکا این مرکز را به یکی از بهترین مراکز پوست و مو ایران تبدیل کرده است.

پرسنل وظیفه و شناس و خط مشی مشتری مداری کلینیک خانه سفید شاید بارزترین مسئله باشد که در نگاه اول توجه شما را جلب خواهد کرد.

برای دریافت وقت مشاوره با کلینیک پوست و مو خانه سفید می توانید از راه های زیر اقدام کنید :

  • تلفن تماس : 02154503 ( خط ویژه )
  • همراه و مشاوره از طریق تلگرام و واتس آپ : 09122252531
  • وب سایت کلینیک :  https://whcl.ir
  • صفحه اینستاگرام : https://instagram.com/whdc.ir
  • صفحه توئیتر : https://twitter.com/whdc_ir

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: