کد خبر: ۴۸۶۹۹۶
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
برانکو ایوانکوویچ:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: پرسپولیس در دیدار با سپاهان نشان داد چرا بهترین تیم ایران است و باید بگویم به بازیکنانم افتخار می‌کنم.

به گزارش شفاف، برانکو ایوانکوویچ، بامداد پنج شنبه در نشست خبری پس از پیروزی تیمش مقابل سپاهان اصفهان در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور با بیان اینکه از این پیروزی و فینالیست شدن خوشحال هستم، اظهار داشت: باید بگویم که به بازیکنانم افتخار می‌کنم و هواداران ما که تحمل زیادی داشتند و شرایط سختی را پشت‌سر گذاشتند.

وی با بیان اینکه بازیکنان پرسپولیس در این بازی ۱۲۰ دقیقه جنگیدند، تصریح کرد: ما نشان دادیم که چرا بهترین تیم ایران هستیم زیرا ۱۲۰ دقیقه در نیمه‌نهایی بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و با لیاقت کامل به فینال رسیدیم.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه بازی زیبایی به نمایش گذاشتیم، گفت: ما قبل از این بازی مقابل پدیده پیروز شدیم و با پیروزی مقابل سپاهان در اصفهان، شرایط خوبی داریم و به فینال رسیدیم. بازیکنان ما با اراده و انگیزه و تلاش، توانستند کیفیت خوبی به نمایش بگذارند و به پیروزی برسند.

حداقل دو بازیکن دیگر سپاهان نیز باید اخراج می‌شدند!

وی با اشاره به اخراج‌های این مسابقه تصریح کرد: به نظرم حداقل دو بازیکن دیگر سپاهان نیز باید اخراج می‌شدند و از سوی دیگر من نمی‌دانم چگونه پنالتی از سوی داور پشت دروازه اعلام شد زیرا داوران پشت دروازه فقط علیه پرسپولیس اعلام پنالتی می‌کنند زیرا در آبادان نیز گل سالم ما به همین گونه مردود اعلام شد.

برانکو با اشاره به درگیری‌های این مسابقه تصریح کرد: توجه من روی زمین بود و من متوجه درگیری‌ها نشدم اما به هر حال با توجه به شور و شوق تیم میزبان، این موضوعات را باید درک کنیم زیرا عصبانیت‌هایی به وجود می‌آمد و نیمکت تیم حریف نیز مدام به سمت نیمکت ما آمد.

وی درباره اخراج بازیکنان سپاهان افزود: آیا به نظر شما اخراج دو بازیکن سپاهان عادلانه بود؟ به نظر من باید یزدانی هم اخراج می‌شد تا روند بازی عادلانه می‌شد. شما نمی‌دانید چرا ایرانپوریان اخراج شد و به داور چه گفت؟ من نگفتم که پنالتی سپاهان درست نبود بلکه گفتم چرا داور پنجم آن را اعلام کرد.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه من وظیفه داور پنجم را نمی‌دانم اما باید بگویم داور پنجم پنالتی روی علیپور را نگرفت اما به نفع سپاهان گرفت، گفت: من می‌گویم چرا داور پنجم در بازی‌های علیه ما اینگونه تصمیم می‌گیرند. بازیکن سپاهان علیپور را زد اما داور آن را نگرفت پس اجازه دهید که ما هم بگوییم داوری بلدیم.

مستحق برد بودیم

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد ابر و باد و مه و خورشید و فلک برای قهرمانی پرسپولیس درکار هستند، گفت: به نظر شما سپاهان در بازی امروز استحقاق برد داشت و فکر می‌کنید که قبل از اخراج مستحق برد بود؟ به نظرم ما در بازی امروز مستحق برد بودیم و باید پنج گل می‌زدیم زیرا دو بار دیرک و شرایط بازی نشان داد که با لیاقت قهرمان کشور هستیم، هرچند که اگر سپاهان گل می‌زد مستحق پیروزی بود.

برانکو درباره شرایط نیمکت تیمش در این مسابقه افزود: محسن خلیلی تلاش کرد که جو نیمکت را آرام کند اما نیمکت حریف به سمت ما هجوم آورد و من دیدم که شلوغی به سمت تیم ما بود و کسی به سمت ما حمله کرد و سوالم این است که عوامل نیمکت حریف به دنبال چه چیزی بودند؟.

وی درباره محرومیت خلیل‌زاده و رفیعی در فینال خاطرنشان کرد: بدون شک ما بهتر از داماش گیلان هستیم و اگر فینال را نبریم، کاری نکرده‌ایم و بدون شک بازیکنان قدرتمند ما می‌توانند جای بازیکنان محروم را پر کنند.

سرمربی پرسپولیس درباره مذاکره‌اش با مسئولان تراکتورسازی تصریح کرد: من کارگر ورزشی هستم و با همه مذاکره می‌کنم و به واسطه دوستانم در اصفهان و تبریز و مشهد، با همه صحبت می‌کنم و طبیعی است که با آنها شام بخورم اما خسته شدم که اینقدر تکذیب کنم.

وی درباره محرومیت بیرانوند گفت: من نمی‌دانم او چرا محروم شد و تنها می‌دانم با کسی درگیر نشد و تنها کسی را به جای دیگری هدایت کرد اما متأسفانه راحت‌ترین کار محرومیت بازیکنان است و باید بیرانوند را مادام‌العمر محروم می‌کردند!

برانکو درباره بازداشت لیدر پرسپولیس گفت: من حرف‌هایم را زدم و باید بگویم در بازی قبل یزدانی هم بعد از محرومیت بخشیده شد و سوالم این است که کنار زدن پلیس بدتر است یا تهدید هواداران؟!

گفتنی است به دلیل دخالت مدیر رسانه‌ای پرسپولیس و صحبت‌های او، نشست با درگیری لفظی با خبرنگاران پایان یافت و برانکو نشست خبری را ترک کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: