کد خبر: ۴۸۷۰۱۰
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳

مدیر روابط‌عمومی موسسه‌خیریه‌ کهریزک در آستانه عید سعید فطر از آمادگی این موسسه جهت دریافت فطریه و کفاره روزه‌داران خبر داد.

به گزارش شفاف، محمدعلی احمدی تنکابنی با اشاره به نگهداری، درمان و توانبخشی از سه هزار مددجوی سالمند، معلول، بیمار مبتلا به ام اس، کودکان معلول ذهنی و کودکان اختلال اتیسم در این موسسه اظهار کرد: خیرین و نیکوکاران می‌توانند علاوه بر فطریه، انواع هدایای نقدی و غیر نقدی خود را به کهریزک اهدا کنند.

وی تاکید کرد: در دو روز تعطیلات عید سعید فطر، صندوقهای دریافت فطریه و کفاره در محل آسایشگاه خیریه کهریزک و بیش از 500 نقطه از میدان‌ها و معابر اصلی شهر تهران و البرز تعبیه شده تا باری دیگر، همچون سالیان گذشته مردم نوعدوست و دین باور شهر و دیارمان را به مشارکتی معنوی دعوت شوند. مشارکتی که از محل آن، قسمتی از هزینه‌های زندگی بخشی به خانواده بزرگ و سه هزار نفری کهریزک تأمین خواهد شد.

مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه‌خیریه کهریزک ادامه داد: نیکوکاران می‌توانند از طریق روش‌هایی چون شماره‌گیری کد #65*780*، تماس با سامانه 42114 دفتر جلب مشارکت‌های مردمی و یا با مراجعه به سایت کهریزک به نشانی www.kahrizak.com و همچنین پرداخت از طریق گزینه نیکوکاری اپلیکیشن ایوا فطریه، کفاره و وجوه نقدی خود را پرداخت کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: