کد خبر: ۴۸۷۰۱۱
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳

فیلم‌های برگزیده چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم بی‌کلام گلوب اعلام شد.

به گزارش شفاف، با پایان یافتن چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم بی‌کلام گلوب به میزبانی «دانشگاه علوم و هنرهای دورتموند المان»  اسامی نامزدها و برگزیدگان این دوره جشنواره معرفی شدند.

اسامی نامزدها و برگزیدگان جشنواره عبارتند از :

نامزدهای بخش مسابقه داستانی

  • " افتخار رفتگر " کارگردان : ماتیاس کوبمهل  
  •  " نگهبان جزرومد " کارگردان : الکس دنکن
  •   " انحنا "  کارگردان : تیم اگان
  •   " از بین بردن کُت " کارگردان : ارِن استولر
  •  " ملکه تجارت " کارگردان : دیوید واگنر
  • جایزه این بخش اهدا شد به فیلم کوتاه " ملکه ی تجارت " به کارگردانی دیوید واگنر
  • نامزد های بخش مسابقه ی انیمیشن :
  •  " رویاهای اشپرخانه "  کارگردان: اروین مدقالچی
  •  
  •  " روباه و وال "  کارگردان: رابین جوزف
  • " میرامار "  کارگردان: میکائیلا مولر
  • "سفر بخیر " کارگردان: فابیو فردلی
  •  " فیل ها خوشحال خواهند شد "  کارگردان: لوکاس راسل ، الیس لپوتره، ادرین لانوی، وینست لابیس ،  شارلوت برون و لوییس فریمات

جایزه این بخش به فیلم کوتاه " سفر بخیر " به کارگردانی  فابیو فردلی اهدا شد.

نامزدهای بخش مسابقه تجربی :

  • " تورات " کارگردان : ابتین مظفری
  •  " گیف ؛ فیلم " کارگردان : جف زوریلا
  •  " تانزونک " کارگردان : ساشا اسویرسکی
  • " کل به جز " کارگردان : وحید حسینی نامی

جایزه این بخش مشترکاً به فیلم‌های کوتاه " کل به جز " به کارگردانی وحید حسینی نامی و " گیف : فیلم " به کارگردانی جف زوریلا اهدا شد.

نامزدهای بخش مسابقه مستند

  • " منظره‌ای از پنجره "  کارگردان: کریس فیلیپون و اذر کفایی
  •   " دریا " کارگردان : هریستینا بلوسوا
  •  " محدودیت بزرگ "  کارگردان : بوراک کوم

جایزه این بخش به فیلم کوتاه " منظره ای از پنجره " به کارگردانی کریس فیلیپین و اذر کفایی اهدا شد.

نامزد‌های بخش مسابقه بهترین کارگردانی فیلم :

  •  "ملکه تجارت " کارگردان : دیوید واگنر
  •  " افتخار رفتگر "  کارگردان : ماتیاس کوبمهل
  •   " انحنا "  کارگردان : تیم اگان
  •   " پلتفرم 13 "  کارگردان : کامیل زوارت

جایزه این بخش به فیلم کوتاه " پلتفرم 13 " به کارگردانی کامیل زوارت اهدا شد.

نامزدهای بخش مسابقه بهترین فیلم نامه:

  •  " ملکه تجارت "  کارگردان : دیوید واگنر
  •  " دریا موج موج میلرزد "  کارگردان: امیر غلامی
  •  " افتخار رفتگر "  کارگردان : ماتیاس کوبمهل
  •  " رویاهای اشپرخانه "  کارگردان: اروین مدقالچی
  •   " سفر بخیر "  کارگردان: فابیو فردلی

جایزه این بخش به فیلم کوتاه " سفر بخیر " نوشته ی فابیو فردلی اهدا شد.

جایزه ویژه هیئت داوران این دوره به فیلم کوتاه " از نفس افتاده " به کارگردانی اولکسی سوبولف اهدا شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: