کد خبر: ۴۸۷۰۴۷
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵

تیم ملی فوتبال کشورمان با برند جدید البسه تمرینات خود را آغاز می‌کند، اما برند نهایی هنوز قطعی نشده است.

به گزارش شفاف، تیم ملی فوتبال کشورمان در سه سال گذشته از البسه آدیداس می‌کرد و این مسئله نه تنها درآمدی برای فدراسیون فوتبال نداشت، بلکه باعث بالا رفتن هزینه‌های تیم ملی نیز شده بود چرا که فدراسیون باید با تخفیف 70 درصدی البسه آدیداس را خریداری می‌کرد.

با این حال در عصر جدید تیم ملی و با حضور مارک ویلموتس روی نیمکت تیم ملی فوتبال کشورمان، فدراسیون در تلاش است با برند جدیدی قراداد اسپانسری امضا کند. به این ترتیب ملی‌پوشان، دیگر لباس‌های خریداری شده از آدیداس که لباس رسمی تیم ملی محسوب نمی‌شد را به تن نخواهند کرد و برند جدیدی البسه تیم ملی را تأمین خواهد کرد.

در حال حاضر حداقل دو برند تأمین البسه برای اسپانسری تیم ملی به فدراسیون فوتبال پیشنهاد داده‌اند که پیشنهاد آنها در حال بررسی و فدراسیون در حال مذاکره با آنهاست. در صورت نهایی شدن اسپانسر تأمین البسه تیم ملی، فدراسیون برخلاف سه سال گذشته که لباس آدیداس را خریداری می‌کرد، هزینه‌ای برای تأمین البسه تیم ملی پرداخت نخواهد کرد و صاحب درآمد نیز خواهد شد.

با این حال به نظر می‌رسد تا فردا بحث اسپانسر تأمین البسه تیم ملی نهایی شود و فدراسیون فوتبال بتواند با برندی جدید برای همکاری به نتیجه برسد. در این صورت، دور جدید تمرینات تیم ملی ایران با حضور مارک ویلموتس با اسپانسر جدید آغاز می‌شود.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار