کد خبر: ۴۸۷۰۵۶
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۲

سرمربی آنفیلدی‌ها گفت: وقتی به فینال رسیدم متوجه شدم که همه منتظره تیم‌های دیگر بودند و انتظار نداشتند ما برای دومین بار متوالی در فینال باشیم.مسیر طی شده از مقصد بسیار مهم‌تر است

به گزارش شفاف،‌ یورگن کلوپ  سرمربی لیورپول در کنفرانس خبری پیش از بازی فینال گفت: بله در 6 بازی  فینال شکست خورده‌ام اما رسیدن به فینال خیلی مهم و ارزشمند است.وقتی به فینال رسیدم متوجه شدم که همه منتظره تیم‌های دیگر بودند و انتظار نداشتند ما برای دومین بار متوالی در فینال باشیم.مسیر طی شده از مقصد بسیار مهم‌تر است و وقتی من به پشت سر نگه می‌کنم احساس خوبی از بودن در فینال دارم.

وی در مورد نایب قهرمانی در لیگ جزیره گفت: از اینکه در لیگ قهرمان نشدیم ناراحت نیستم.ما 97 امتیاز ارزشمند گرفتیم و سیتی با یک گل باور نکردنی به لستر که هیچ کس تصورش را نمی کرد به هدف رسید.هر کاری از دست‌مان برمی‌آمد به بهترین شکل  انجام دادیم. 97 امتیاز ارزشمند را با تلاش و سختکوشی جمع کردیم اما دوم شدیم گرچه کافی نبود اما فصل فوق‌العاده‌ای را سپری کردیم.

مربی آلمانی ادامه داد: 6 فینال را از دست دادم و هیچ تاثیر منفی را احساس نمی‌کنم البته که فردا برای قهرمانی وارد میدان خواهیم شد اما به هیچ عنوان نگران نیستم.

وی افزود: از فصل 2012 تا کنون به صورت متوالی در فینال ها حضور دارم.در این امر می توانم رکورددار باشم اگر در مورد فینال‌هایم یک کتاب می‌نوشتم مطمئنم هیچ فروش نداشت و کسی برای مطالعه نمی‌خرید!

کلوپ با انتقاد از تصمیمات سران فیفا و یوفا در افزایش تیم‌های حاضر در تورنمنت های بزرگ گفت: چرا باید فیفا بیشتر از چیزی که خرج می کند به دست آورد؟چرا باید حساب یوفا پر از پول باشد؟چرا باید در جام‌ جهانی و تورنمنت‌های دیگر تعداد تیم‌های حاضر افزایش یابد؟چرا در حساب‌هایشان بیشتری از پولی که نیاز دارند باید پول داشته باشند؟برای اینکه بناها و کاخ‌های بزرگ‌تری بسازند.هیچ دلیل قانع کننده‌ای برای این کارها وجود ندارد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: