کد خبر: ۴۸۷۱۴۰
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۶

مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: با یک نمایش خوب برنده شدیم و این اعتماد به نفس را به چین ندادیم که توانایی برد برابر ایران را در انتخابی المپیک دارد.

به گزارش شفاف، سعید رضایی مربی تیم ملی والیبال ایران بعد از کسب پیروزی 3 بر صفر برابر چین اظهار داشت: بابت نمایش امروز تیم بسیار خوشحال هستم. در سومین دیدار با چین بعد از اوفا روسیه و اردبیل در سال‌های اخیر و با توجه به رقابت در انتخابی المپیک، کار سخت بود. تیم ما هر چند از نظر فنی آمادگی داشت اما کمبود بازی تدارکاتی داریم ولی با برد دیروز توانستیم شرایط تیمی بهتری داشته باشیم.

وی در ادامه صحبت های خود خاطر نشان کرد: به چین فرصت ندادیم که تاکتیک‌های خود را انجام دهد. با یک نمایش خوب برنده شدیم و این اعتماد به نفس را به چین ندادیم که توانایی برد برابر ایران را در انتخابی المپیک دارد.

او درباره دیدار با آلمان گفت: آلمان تغییرات زیادی در تیم خود داشت و به همین دلیل چین را 3 بر 2 شکست داد و می‌توانست 3 بر صفر برنده باشد. بازی آنها برابر ایتالیا قبل از دیدار ما بود و فرصت نکردیم این دیدار را تماشا کنیم. پتانسیل تیم آلمان زیاد است اما آنها شکل تیمی خود را پیدا نکردند. آلمان سرویس‌های زهرداری دارد و امیدوارم فردا نیز مانند امروز با دریافت‌های خوب، سرویس حریف را مهار کرده و تاکتیک خوبی به اجرا بگذاریم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار