کد خبر: ۴۸۷۲۲۰
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری گفت: تا زمان ارسال پیامک به دارندگان طرح ترافیک ۹۷ خبرنگاری، این طرح همچنان معتبر است.

فرهاد خوانساری در گفت و گویی درباره زمان ارسال پیامک‌های طرح ترافیک خبرنگاری به خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اعلام قبلی قرار بود این پیامک‌ها از روز گذشته 12 خرداد ارسال شود، اما با توجه به اختلال در سامانه، ارسال پیامک‌ها از امروز انجام خواهد شد.

وی تصریح کرد: در همین ارتباط از صبح امروز دو پیامک به دو گروه از خبرنگاران ارسال خواهد شد که پیامک نخست برای خبرنگارانی که مشمول طرح ترافیک شده‌اند و پیامک دوم برای آن دسته از خبرنگارانی است که به‌صورت مشروط مشمول طرح ترافیک شده‌اند.

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری ادامه داد: خبرنگارانی که دارای طرح ترافیک خبرنگاری 97 هستند همچنان می‌توانند در سطح محدوده طرح ترافیک تا زمانی ارسال پیامک به آنها تردد داشته باشند.

خوانساری در پاسخ به این پرسش که آیا طرح ترافیک خبرنگاری 97 از 18 خرداد باطل خواهد شد، گفت: فعلاً در ارتباط با زمان اتمام ترافیک 97 تصمیم گرفته نشده است و فعلاً تردد بلامانع است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: