کد خبر: ۴۸۷۲۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳

در شب بیست و هشتم ماه رمضان، برای آخرین بار مناجات ابوحمزه ثمالی در مسجد ارک خوانده شد.

آخرین مناجات ابوحمزه ثمالی در مسجد ارک زمزمه شد/ مداحی پرسوز حسین سازوربه گزارش شفاف، در آخرین روز‌های ماه مبارک رمضان، مناجات‌ها تحفه‌هایی هستند که شاید به دست آوردنشان تا سال آینده، دیگر از سمت معبود به انسان میسر نباشد.

در مسجد ارک و در شب بیست و هشتم ماه مبارک رمضان، برای آخرین بار مناجات ابوحمزه ثمالی خوانده شد. مناجاتی که در روز‌های پایانی ماه رمضان، آرام آرام طعم دلتنگی از معبود را به خود گرفته است.

امشب بی تابی‌های مردم، به خصوص جوانان، بیش از همیشه خودنمایی می‌کرد. انگار سفره‌ای پر برکت، آرام آرام جمع می‌شود و تا پهن شدن دوباره اش معلوم نیست، کدامیک زنده و کدامیک مرده باشیم.

پس از پایان مناجات خوانی در مسجد ارک با صدای حاج منصور ارضی، مداحی حسین سازور، همه را غافلگیر کرد. این مداح اهل بیت (ع)، به دلیل سانحه تصادف، دچار آسیب دیدگی شدیدی شده بود که خوشبختانه از این اتفاق جان سالم به در برد. او فقط توانست دو بیت درباره دور بودنش از ماه رمضان بخواند؛ دو بیتی که با اشک و حال معنوی عجیب این مداح خوانده شد.

سازور در ادامه گفت که نفسش به سختی بالا می‌آید و توان خواندن ندارد. به همین دلیل مجدد حاج منصور ارضی میکروفون را گرفت و روضه حضرت علی اصغر (ع) خواند.

انتهای پیام/ 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: