کد خبر: ۴۸۷۶۱۱
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳

در روز نخست بلیت‌فروشی مسابقات یونیورسیاد ۲۰۱۹، استقبال خوبی از سوی مردم صورت گرفت.

به گزارش شفاف، در کمتر از 24 ساعت از آغاز بلیت فروشی سی امین دوره یونیورسیاد در ناپل ایتالیا 3500  بلیت به صورت آنلاین فروخته شده است که این نشان می‌دهد مردم علاقه زیادی به دیدن مسابقات 18 رشته ورزشی موجود در یونیورسیاد تابستانی 2019 نشان داده‌اند. 

آخرین بار که ایتالیا میزبان یونیورسیاد تابستانی بود به 22 سال پیش و دقیقا به سال 1997 در سیسیل باز می‌گردد. در این دوره نیز ناپل میزبان مسابقات است که 8000 ورزشکار دانشجو از 127 کشور با هم رقابت می‌کنند.

میزبان مسابقات قیمت‌های مقرون به صرفه برای مسابقات، دیدار های نهایی و مراسم افتتاحیه تعیین کرده است که در 24 ساعت اول استقبال خوبی نیز صورت گرفت.

بلیت‌ها در نقاط فروش شبکه ملی Vivaticket در وب سایت رسمی این مسابقات به نشانی www.universiade2019napoli.it فروخته می‌شود.همچنین بلیت مسابقات یک ساعت قبل از مسابقات با ارائه رسید پرداخت یا شماره کد معامله با یک شناسه معتبر برای خرید در دسترس علاقه مندان خواهد بود.

برای خرید بسیاری از مسابقات این امکان وجود که صندلی مورد نظر خود را نیز را انتخاب کنید و برای برخی از رشته ها امکان خرید بلیت برای تمامی مسابقات وجود دارد. قیمت بلیت برای  دارندگان مدارک تحصیلی 3 یورو است، در حالی که پذیرش کودکان زیر 18 سال، بزرگسالان بیش از 65 سال، نمایندگان دفاتر ورزشی، دانشجویان، انجمن‌های ورزشی و افراد نظامی آزاد است. قیمت کامل بلیت برای فینال 5 یورو بود که این قیمت به 3 یورو کاهش یافت.

همچنین برای تهیه بلیت افتتاحیه در 12 تیر ماه گزینه‌های مختلفی در ورزشگاه سن پائولو برنامه ریزی شده است: 
15  یورو برای یک صندلی در بخش "Distinti". بلیت این بخش برای کودکان زیر 18 سال، بزرگسالان بالای 65 سال، نمایندگی های ورزشی، دانشجویان، انجمن های ورزشی و نظامی تا 5 یورو کاهش یافته است.

 علاوه بر این، بسته های خانواده (2 بزرگسال و 2 کودک زیر 18 سال)  در نظر گرفته شده که با 36 یورو قابل خریداری است. در بخش "Curva A Superiore"، قیمت بلیط کامل 5 یورو است که مبلغ ان تا 3 یورو کاهش یافته است.انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار