کد خبر: ۴۸۷۶۵۸
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۰

حجت‌الاسلام روحانی به دعوت رسمی رئیس جمهوری قرقیزستان برای شرکت و سخنرانی در نشست شورای سران کشورهای عضو سازمان شانگهای به بیشکک سفر خواهد کرد.

به گزارش شفاف، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور گفت: رئیس جمهوری اسلامی ایران برای شرکت و سخنرانی در نشست سران عضو اجلاس های "شانگهای" و "سیکا" به کشورهای قرقیزستان و تاجیکستان سفر می کند.

 

حجت‌الاسلام حسن روحانی عصر پنجشنبه 23 خرداد 1398 به دعوت رسمی رئیس جمهوری قرقیزستان برای شرکت و سخنرانی در نشست شورای سران کشورهای عضو سازمان شانگهای به بیشکک سفر خواهد کرد.

رئیس جمهور علاوه بر سخنرانی در این نشست، دیدارهای دوجانبه‌ای نیز با سران هیئت‌های شرکت کننده در اجلاس شانگهای خواهد داشت.

روحانی همزمان با پایان نشست سران شانگهای، بیشکک را برای شرکت و سخنرانی در پنجمین نشست سران کنفرانس تعامل و اقدامات اعتماد ساز در آسیا "سیکا" به سوی شهر دوشنبه پایتخت تاجیکستان ترک خواهد کرد.

دیدار و گفتگوی روحانی با برخی از سران کشورهای حاضر در اجلاس سیکا از سایر برنامه های احتمالی این سفر است. یک هئت بلندپایه سیاسی، رئیس جمهوری را در سفر به کشورهای قرقیزستان و تاجیکستان همراهی خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: