کد خبر: ۴۸۷۷۷۹
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲

شرکت نما رنتر از بزرگترین وارد کنندگان و اجاره دهنده تجهیزات تلویزیون شهری می باشد که توانایی فروش و اجاره تلویزیون شهری در هر ابعادی و متراژی دارا می باشد. این شرکت با برگزاری چندین پروژه بین المللی و ملی توانسته در حوزه فروش، خرید، اجاره و حتی تامین تلویزیون شهری جایگاه مناسبی را در این بازار کسب نماید. این را به جرات می توان بگوییم که تیم نمارنتر بهترین پیشنهاد را برای اجاره تلویزیون شهری و led های نمایشگاهی خواهند داد تا با کمترین قیمت بتوانید با توجه به نیازتان کیفیتی مناسب را دریافت کنید.

 

اجاره تلویزیون نمایشگاهی یک عامل مهم در انتقال پیام مورد نظرتان به مخاطب در نمایشگاه می باشد. تلویزیون های نمایشگاهی این روزه طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده و اکثر کسب و کار ها برای نمایش محصولات و خدمات خود از آنها استفاده می کنند. این تلویزیون ها در نمایشگاه ها علاوه بر قدرت اطلاع رسانی در غرفه های نمایشگاهی جهت دکوراسیون بهتر و ارتباط سمعی بصری بین بازدیدکنندگان از غرفه های نمایشگاهی ایجاد می کند.

تلویزیون های نمایشگاهی انواع گوناگونی دارند ولی کاربرد همه آنها یکسان است و آن جذب مخاطب برای کسب و کار شما می باشد. تلویزیون های نمایشگاهی از کنار هم قرار گرفتن پنل های LCD که هر یک به اندازه 1 متر مربع می باشد تشکیل شده اند.

اجاره سیستم صوتی

سیستم صوتی یکی از نیاز های اساسی برای برگزاری همایش ها و جشن ها و هیئت می باشد. حال سوالی که ایجاد می شود این است که سیستم صوتی خوب دارای چه ویژگی هایی است؟!

یک سیستم صوتی خوب و حرفه ای شامل بلندگو، اسپیکر خوب و یک باند می شود. با استفاه از سیستم های صوتی شما می توانید خاطره ای به یاد ماندنی را در ذهن حاضرین در مراسم ایجاد کنید.

اما کم تر کسی می تواند تمام اجزای یک سیستم صوتی حرفه ای را در کنار هم داشته باشد. شما می توانید با اجاره سیستم صوتی حرفه ای تمام اجزا را کنار هم داشته باشید.

 

جهت اطلاع از وضعیت وب سایت و سئو بهینه سازی سایت با ما در تماس باشید

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: