کد خبر: ۴۸۷۷۹۲
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۲

شهردار منطقه ۲ از اجرای طرح ساماندهی مخازن مخصوص پسماند در منطقه خبر داد و گفت:به منظور هوشمند سازی خدمات شهری تمام مخازن پسماند و ماشین‌های حمل زباله این منطقه به اینترنت اشیا و GPS مجهز شده‌اند.

به گزارش شفاف، رسول کشت پور شهردار این منطقه با اعلام این خبر گفت : به درخواست شهروندان و با توجه به گذشت زمان و فرسوده شدن مخازن زباله ، طرح تعویض و نوسازی مخازن زباله در دستور کار معاونت خدمات شهری این منطقه قرار گرفته است.

شهردار منطقه 2 با اشاره به اینکه طرح تعویض و نوسازی مخازن زباله این منطقه  بنا به ضرورت و بررسی‌های انجام شده و در پی درخواست شهروندان صورت گرفته است افزود: مخازن زباله شهری از مهمترین تجهیزات نظافتی شهر است و به منظور نظافت و پاکیزگی محیط شهر،جلوگیری از شیوع انواع بیماری‌های میکروبی و تامین رفاه حال شهروندان از اهمیت ویژه‌ای نزد مدیران شهری و شهرداری‌ها برخوردار است.

وی تصرح کرد: در این طرح جانمایی مجدد، نوسازی و تعویض مخازن زباله مد نظر قرار دارد و با ساماندهی مخازن مستقر در معابر اصلی و فرعی، در صورت نیاز نسبت به تغییر محل استقرار و جایگزینی با مخازن جدید اقدام می‌شود.

کشت پور با بیان اینکه کار تعویض و نوسازی مخازن در فاز نخست با تعویض 1000 مخزن شروع شده است گفت: تمام 4100 مخزن پسماند در نواحی 9 گانه این منطقه به زودی و در طی فازهای بعدی تعویض می‌شوند.

شهردار منطقه 2 با تاکید بر اینکه این اقدام ویژه با هدف پاسخ به نیاز شهروندان این منطقه صورت گرفته است افزود: مدیریت شهری منطقه 2 به منظور جلب رضایت شهروندان و ارتقاء کیفیت زندگی آنها از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد

وی در پایان گفت: به منظور هوشمند سازی خدمات شهری تمام مخازن پسماند و ماشین‌های حمل زباله این منطقه  به اینترنت اشیا و GPS مجهز شده‌اند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: