کد خبر: ۴۸۷۷۹۴
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۳

تفاهم‌نامه‌ای همکاری بین خانه نوآوری و شرکت نوسازی عباس‌آباد، به منظور شکل‌گیری فضای استارتاپی در حوزه‌های فرهنگی و گردشگری و گسترش این مفهوم در منطقه عباس‌آباد منعقد شد.

به گزارش شفاف، در جریان برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2019، سید محمدحسین حجازی "رییس هیئت مدیره شرکت نوسازی عباس آباد" از این محل بازدید کرد.

وی با حضور در محل برگزاری نمایشگاه ضمن بازدید از غرفه خانه نوآوری، از شکل‌گیری فضای استارتاپی در حوزه‌های فرهنگی و گردشگری استقبال کرد.

وی از امضاء میان خانه نوآوری و شرکت نوسازی عباس‌آباد تفاهم‌نامه‌ای به منظور شکل‌گیری فضای استارتاپی در حوزه‌های فرهنگی و گردشگری و گسترش این مفهوم در منطقه عباس آباد خبر داد.

طی این بازدید، مهدی صداقت "مدیر مرکز شتابدهی خانه نوآوری" ضمن توضیحاتی درباره فعالیت‌های خانه در نمایشگاه اینوتکس اظهار کرد: در راستای شکوفایی خلاقیت کودکان در مراکز فرهنگی منطقه گردشگری عباس آباد مانند بوستان ابراهیم (آب و آتش)می‌توان از فناوری‌های واقعیت مجازی(VR) و واقعیت افزوده(AR) بهره برد.

وی با ابراز امیدواری از همکاری‌های بیشتر خانه نوآوری و شرکت نوسازی عباس آباد تاکید کرد: تلاش می‌شود تا با فراهم شدن شرایطی، این تکنولوژی همانند مدل B2B در مدل B2C هم با موفقیت تجاری سازی شده و مورد استفاده آحاد جامعه به ویژه خانواده ها قرار گیرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار