کد خبر: ۴۸۷۹۳۴
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
شجاع خلیل زاده:

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سر حرفم ماندم و بدون هیچ حرفی بدون شرط و شروط خاص، قراردادم با پرسپولیس را برای دو فصل آینده تمدید کردم.

برای تمدید قرارداد با پرسپولیس نیاز به فکر نبود

به گزارش شفاف، شجاع خلیل‌زاده درباره تمدید قرارداد با پرسپولیس گفت:: نیازی به فکر کردن نداشتم. می‌دانستم چه می‌خواهم. قبل از این هم گفته بودم و با هواداران هم وعده کرده بودم که می‌مانم و قراردادم را تمدید کردم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه عنوان می‌شد از قطر پیشنهاد داشت ولی باز هم اولین قرارداد را با پرسپولیس منعقد کرده است، ادامه داد: از قطر پیشنهاد خوبی داشتم ولی علاقه و احساس تعهد من نسبت به پرسپولیس، بیشتر است. نه پرسپولیس می‌خواست من را به خاطر پول از دست بدهد و نه من می‌خواستم برای پول از پرسپولیس بروم و تیم را تنها بگذارم.

خلیل‌زاده تصریح کرد: باشگاه می‌خواست قرارداد را تمدید کنیم و این برای من کافی بود تا پای قرارداد جدید بنشینم. بدون آنکه بخواهم ناز کنم. قبلاً هم این کار را کرده‌ام. برای این با هم بودن، هم من و هم باشگاه از یک پول خوب گذشتیم و حالا خوشحالم. برنامه بعدی من رفتن به تیم ملی از پرسپولیس و پس از کسب چهارمین قهرمانی در لیگ است.

مدافع مستحکم سرخپوشان خاطرنشان کرد: انتظارات از ما بالا رفته است ولی ما از عهده‌اش بر می‌آییم. سال قبل هیچکس فکر نمی‌کرد با آن شرایط محرومیت قهرمان شویم، اما هم قهرمان شدیم و هم تا فینال آسیا رفتیم. من با این قرارداد حالا حالاها در پرسپولیس هستم و پرسپولیس هم به امید خدا با حمایت هواداران حالا حالاها قهرمان خواهد بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: