کد خبر: ۴۸۸۰۹۳
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۷

اگر بخواهیم به طور کلی از خدمات تهران لایت باکس بگوییم می توان له تنوع تولید در لایت باکس اشاره کرد.

لایت باکس یکی از برترین روش های امروزی برای تبلیغات و جذب مشتری است زیرا لایت باکس به علت داشتن چارغ های نورانی توجه خیلی ها را به خود جلب می کند.

خدمات تهران لایت باکس در یک نگاه

انواع لایت باکس :

به طور کلی لایت باکس دارای 4 طرح اصلی می باشد که عبارتند از :

1- لایت باکس فریم لس

2- لایت باکس مگنت

3- لایت باکس کریستالی

4- لایت باکس اسنپ فریم

نوع های دیگری مانند لایت باکس چوبی، پارچه ای و آلومینیومی نیز وجود دارد که هر کدام از این ها بخشی از چهار لایت باکس اصلی می باشند.

چرا به لایت باکس نیاز داریم :

امروزه لایت باکسها وارد زندگی و کسب و کار ما شده اند به طوری که اگر در خیابانها قدم بزنید میتوانید لایت باکس تبلیغاتی را ببینید و یا در مجتمع های تجاری ، مترو ، کافه ها ، مراکز خرید و … حداقل چندین لایت باکس وجود دارد .

دلیل استفاده از لایت باکـس های تبلیغاتی نسبت به بنرهای تبلیغاتی جذاب بودن و دیده شدن بهتر است . با توجه به منبع نوری که از پشت تصویر لایـت باکس به تصویر تابیده می شود ، جذابیت تبلیغ بیشتر می شود.

خدمات تهران لایت باکس در یک نگاه

تهران لایت باکس یکی از اولین برندهای تخصصی در زمینه لایت باکس می باشد که صفر تا صد کار – طراحی لایت باکس را خودش برای مشتریان انجام می دهد و اگر نیاز دارید که تیم تخصصی ما برای انتخاب لایت باکس مناسب شما را کمک کند من پیشنهاد می کنم به وب سایت tehranlightbox.ir سر بزنید و از طریق شماره تماس های موجود در سایت با تیم حرفه ای تهران لایت باکس صحبت کنید.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار