کد خبر: ۴۸۸۱۵۵
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲

معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران از ساماندهی ۱۰ هزار معتاد متجاهر در محله هرندی خبر داد و گفت:‌ ۲۰ هزار معتاد متجاهر در سطح تهران جمع‌آوری شده‌اند که ۱۰ هزار نفر سهم منطقه هرندی بوده است.

به گزارش شفاف، حمیدرضا گودرزی در همایش مشارکت‌های مردمی در حوزه اعتیاد که صبح امروز با حضور سردار مومنی دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر و حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ که در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید هرندی برگزار شد اظهار کرد: در ماه‌های گذشته تفاهم‌نامه‌های متعددی با دستگاه‌های مختلف در ارتباط با ساماندهی و جمع‌آوری معتادان در سطح شهر تهران انجام شده است.

وی با اشاره به راه‌اندازی مرکز ماده 16 مهر سروش گفت: در این مرکز 1600 نفر از معتادان متجاهر ساماندهی و پذیرش شده‌اند.

گودرزی گفت: مرکز دیگری در فشافویه پذیرای 5 هزار معتاد متجاهر بوده و این در حالیست که نیروهای سپاه و بسیج نیز اقدامات زیادی در جهت جمع‌آوری معتادان متجاهر داشته‌اند.

وی به ورود شهرداری منطقه 12 نسبت به جمع آوری معتادان متجاهر اشاره کرد و گفت: شهرداری منطقه نیز اقدامات موثری در این رابطه انجام داده وامیدواریم این تعاملات و همکاریها ادامه داشته باشد.

معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران ادامه داد: 20 هزار معتاد متجاهر در سطح تهران جمع‌آوری شده‌اند که 10 هزار نفر سهم منطقه هرندی بوده است.

گودرزی گفت: ارتقاء کیفیت خدمات در مناطق شوش، هرندی و مولوی و سطح سلامت و همچنین برنامه‌های فرهنگی از جمله راه‌اندازی کتابخانه از دیگر برنامه‌هایی است که در این مناطق انجام شده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: