کد خبر: ۴۸۸۴۲۷
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۶
حاجی بابایی با اشاره به پیشنهاد تشکیل پارلمان اصولگرایی :

این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: تشکیل پارلمان اصولگرایی به این معنا است که هر یک از جریان های اصولگرا در این تشکل دارای رأی و نظر باشد تا مجموع آرای و سلایق گوناگون درون اصولگرایی در آن صاحب نظر باشند.

به گزارش شفاف، حمیدرضا حاجی بابایی با اشاره به موضوعات مطرح شده از سوی برخی چهره های جریان اصولگرا مبنی بر تشکیل پارلمان اصولگرایان، گفت: بحث تشکیل چنین پارلمانی، یک مصداق رفتاری و یک راهکار است و باید به سیاست های کلی اصولگرایی پرداخت.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، در تشریح سیاست های کلی اصولگرایان در شرایط کنونی، افزود: به نظر من معنی سیاست های کلی این است که باید دایره و میدانی تعریف شده و تمام اصولگرایان را در آن گنجاند، تا بعد از آن اقدامات لازم برای ساماندهی امور صورت گیرد.

وی تصریح کرد: تشکیل پارلمان اصولگرایی به این معنا است که هر یک از جریان های اصولگرا در این تشکل دارای رأی و نظر باشد تا مجموع آرای و سلایق گوناگون درون اصولگرایی در آن صاحب نظر باشند.

حاجی بابایی با بیان اینکه تشکیل پارلمان اصولگرایان برای همگرایی، همراهی و همکاری هرچه بیشتر اعضای این جریان بسیار مثبت است، گفت: البته تشکیل این پارلمان، جزء راهکارهای همگرایی است و راه کارهای دیگری نیز وجود دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: در شرایط کنونی مسئله کادرسازی در جریان اصولگرایی وجود دارد و به میزان کافی کادر وجود دارد، اما مهم این است که به این کادرها فضا و جایگاه مناسب داده شود و اجازه داده شود که همه در این بخش ها حضور پیدا کنند، از این رو در شرایط کنونی دغدغه کادرسازی در جریان اصولگرایی نداریم.

وی ادامه داد: به نظر من تمام جریان و طیف های اصولگرایی می توانند در قالب تشکل هایی مانند پارلمان اصولگرایان گرد هم جمع شوند و حتی جریان های سنتی نیز در این حوزه گنجانده می شوند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: