کد خبر: ۴۸۸۴۷۹
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶

ویژه برنامه اعلام نتایج و برگزیدگان آرای مردمی قسمت‌های نهم و دهم برنامه عصر جدید امشب از شبکه سه سیما پخش شد.

برگزیدگان قسمت‌های نهم و دهم برنامه «عصر جدید» معرفی شدندبه گزارش شفاف، برنامه تلویزیونی «عصر جدید» ۳۰ خرداد ماه آرای مردمی را با حضور داوران و شرکت کنندگان به نمایش گذاشت.

در فصل دوم این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب کردند، اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان فینالیست نهایی این برنامه را انتخاب کند.

در قسمت نهم داوران گروه پایتخت و گروه نواندیشان را انتخاب کردن، همچنین در قسمت دهم، داوران شروین حاجی آقاپور و شکوفه عزیزی را برگزیدند.

در نهایت مردم با رای دادن به این چهار شرکت کننده، دو نفر را برای رسیدن به مرحله بعدی انتخاب کردند.

در این برنامه فرهان منصوری ۱۲ ساله که پیشتر در مرحله مقدماتی در بخش آواز شرکت کرده بود مهمان امشب بود و قطعه خوشه چین را هم اجرا کرد.

در ادامه رویا نونهالی درباره تجربیات خود گفت: زندگی ما حاصل تصمیماتی است که گرفته ایم و تصمیم‌هایی که نگرفته ایم.

وی ادامه داد: توصیه بسیار عالی این است که هدف خود را دنبال کنید و یک عمر خود را نجات بدهید که پیوسته نگویید‌ای کاش این کار را انجام می‌دادم.

بازیگر سریال بوی باران عنوان کرد:با همه احوال خوب مسیر خود را طی کنید و این مسابقه فقط یک مرحله است و حذف در مسابقه عصر جدید به معنی شکست در زندگی نیست بلکه کار خود را انجام دهید.

در ادامه نتایج اعلام شد. گروه نواندیشان با دو میلیون و۸۷۹ هزار و ۹۶۹ رای ،همچنین شکوفه عزیزی دو میلیون و ۷۹۸ هزار و ۶۱۸ رای به مرحله بعدی راه پیدا کردند.

برگزیدگان قسمت‌های نهم و دهم برنامه «عصر جدید» معرفی شدند

البته گروه پایتخت با دو میلیون و ۴۳۱ هزار و ۲۸۲ رای و شروین حاجی آقا پور دو میلیون و ۶۲۹ هزار و ۵۶ با اختلاف کم از هم گروهی خود از مسابقه عصر جدید حذف شدند.

گفتنی است نابغه های ریاضی با بیشترین رای به مرحله بعدی عصر جدید راه پیدا کردند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار