کد خبر: ۴۸۸۵۰۱
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۱

فوتبال جهان - باشگاه اینتر برای خرید مهاجم بلژیکی شیاطین پیشنهادی داده که با رقم درخواستی منچستریونایتد فاصله زیادی دارد.

به گزارش شفاف، باشگاه اینتر اولین پیشنهاد خود را برای خرید روملو لوکاکو به منچستریونایتد که 60 میلیون یورو است، ارائه داده، اما این رقم با چیزی که مد نظر شیاطین سرخ است، 25 میلیون یورو فاصله دارد.

طبق گزارش نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا، اینتر برای خرید مهاجم بلژیکی شیاطین سرخ قصد داشت که مهاجم آرژانتینی خود مائورو ایکاردی را به طرف انگلیسی بدهد اما گویا ایکاردی با این جابه‌جایی مخالفت کرده است.

منچستری‌ها اعلام کرده‌اند برای فروش مهاجم سابق اورتون 85 میلیون یورو می‌خواهند و از این رو انتظار می‌رود که پیشنهاد اینتر رد شود و مذاکرات طرفین برای رسیدن به رقمی  که هر دوی آنها را راضی کند، مدتی به طول بینجامد.

 

لوکاکو اخیراً در اردوی تیم ملی بلژیک بارها سرنخ‌هایی درباره علاقه‌اش به پیوستن به اینتر تحت هدایت آنتونیو کونته ارائه کرد و با توجه به قریب الوقوع بودن جدایی مائورو ایکاردی از نراتزوری، اینتر قصد دارد یک جانشین برای او بیاورد.

معاوضه با ایکاردی می‌توانست کار اینتر را برای رسیدن به لوکاکو آسان کند اما بازیکن سابق سامپدوریا تمایلی به بازی در لیگ برتر ندارد، چرا که او دوست دارد به یوونتوس برود. اینتر اما ظاهراً به ایکاردی گفته تنها در یک صورت به رفتن او به یوونتوس رضایت می‌دهد که بانوی پیر حاضر شود او را با پائولو دیبالا معاوضه کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: