کد خبر: ۴۸۸۵۷۰
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

نشست رئیس فدراسیون با مدیر و سرمربی تیم فوتبال امید ایران و مسئولان بخش‌های مختلف فدراسیون برگزار شد.

به گزارش شفاف، در نشستی که امروز با حضور مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون، حمید استیلی، مدیر و فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان و همچنین مسئولان بخش‌های مختلف برگزار شد، برنامه‌های آتی تیم امید تا زمان حضور در مسابقات مرحله نهایی انتخابی المپیک 2020 مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در این جلسه، استیلی و مجیدی گزارشی درباره روند آماده‌سازی تیم فوتبال امید ارائه کردند.

فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال امید ایران پس از جلسه امروز با مسئولان فدراسیون فوتبال، عنوان کرد: از حمایت‌های صورت گرفته از سوی فدراسیون در راه برپایی نخستین اردوی تیم امید کمال سپاس را دارم. ما در این اردو، به بررسی وضعیت بازیکنان قبلی و همچنین گروهی از نفرات جدید پرداختیم.

وی ادامه داد: اردوی تیم فوتبال امید در بهترین شرایط ممکن برپا شد. خوشحالم که مجموعه‌ای از بازیکنان مستعد و باانگیزه را در اختیار داریم. به‌طور حتم، این نفرات استعدادهای درخشان برای فردای فوتبال کشور هستند و شکی نیست که در سال‌های آتی پیراهن تیم ملی بزرگسالان را برتن خواهند کرد. این موضوع مسئولیت آنها را بیشتر می‌کند.

مجیدی خاطرنشان کرد: اینکه فدراسیون فوتبال نگاه دوراندیشانه‌ای به آینده دارد موضوع بسیار مهمی است. در جلسه امروز، کلیه جزئیات اردویی، مسابقات، پشتیبانی، بین‌المللی با حضور آقای تاج مورد بررسی قرار گرفت و تأکیدات رئیس فدراسیون فوتبال به بخش‌های زیرمجموعه باعث دلگرمی برای من است. برنامه‌های تیم فوتبال امید با همراهی مدیر تیم در روزهای آتی پیش خواهد رفت و همه با انگیزه بالا در روند آماده‌سازی تیم شرکت خواهند داشت.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار