کد خبر: ۴۸۸۵۸۲
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳

بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال گفت: من به جز استقلال از تیم‌های دیگری همچون پرسپولیس پیشنهاد داشتم اما در نهایت تصمیم گرفتم استقلال را برای ادامه دوران فوتبالی ام انتخاب کنم چرا که حتم دارم می‌توانم با پیراهن آبی پیشرفت زیادی در فوتبال داشته باشم.

به گزارش شفاف، علی دشتی اظهار داشت: به خوبی می دانم به تیم بزرگی آمده ام و کار سختی پیش رویم است اما تمام تلاشم را به کار خواهم بست تا روزهای موفقی را در استقلال پیش رو داشته باشم.
وی افزود: من به جز استقلال از تیم‌های دیگری همچون پرسپولیس پیشنهاد داشتم اما در نهایت تصمیم گرفتم استقلال را برای ادامه دوران فوتبالی ام انتخاب کنم چرا که حتم دارم می‌توانم با پیراهن آبی پیشرفت زیادی در فوتبال داشته باشم.
بازیکن استقلال خاطرنشان کرد: من تا به حال دو گل به استقلال زده ام و حالا آمده ام تا جبران کرده و با پیراهن آبی دروازه رقبا را باز کنم.
دشتی تصریح کرد: برای خودم برنامه دارم و می‌خواهم با استقلال آن قدر عملکرد خوبی در مسابقات لیگ برتر داشته باشم که بتوانم نظر مساعد مارک ویلموتس را جلب کرده و به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شوم.
وی تاکید کرد: استراماچونی یک مربی بزرگ است که سابقه حضور بر روی نیمکت تیم اینتر میلان را دارد و این موضوع افتخار کوچکی نیست. این مربی در برخورد بسیار خوبی در جلسه اول تمرین با بازیکنان داشت.
دشتی در پایان گفت: تمام هدف مربیان و بازیکنان استقلال این است که در لیگ نوزدهم بهترین عملکرد را برای استقلال داشته و قهرمان لیگ برتر شویم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: