کد خبر: ۴۸۸۹۱۱
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲

سرمربی تیم ملی بسکتبال آخرین شرایط این تیم را تشریح کرد.

به گزارش شفاف، مهران شاهین‌طبع سرمربی در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم ملی درباره شرایط بازیکنان در اردوها گفت: سه هفته‌ است‌ که با ملی‌پوشان کار می‌کنیم. در حال حاضر به فرم ایده‌آل و‌ مطلوبی که مد نظرمان است، نرسیده‌ایم، اما بازیکنان در تمرینات تلاش خود را انجام‌ می‌دهند و تا حدودی شرایط بهتر از زمان آغاز اردوها شده است.

وی درباره تغییرات احتمالی در جمع ملی‌پوشان‌ دعوت شده به اردوها اظهار داشت: فعلاً با همین نفرات به کارمان ادامه می‌دهیم و برای بازی‌های تدارکاتی پیش‌رو احتمال دارد تعداد بازیکنان کمتر می‌شود و در اردوها ریزش خواهیم داشت.

شاهین‌طبع با اشاره به بازی‌های تدارکاتی گفت: برای انتخاب تیم‌ها و بازی‌های تدارکاتی همه شرایط را در نظر گرفتیم ‌و وقتی همه‌ مسائل را بررسی می‌کنم، با توجه به همه محدودیت‌ها از نظر من مسابقات تدارکاتی خوبی خواهیم داشت.

سرمربی تیم ‌ملی بسکتبال در مورد شرایط آمادگی حامد حدادی گفت: همه بازیکنان زحمت خود را می‌کشند و امیدوارم بهترین نتیجه حاصل شود.

شاهین‌طبع درباره انتقادات اوشین ساهاکیان ملی‌پوش سابق‌ تیم‌ ملی که‌ معتقد است شاهین‌طبع باعث خداحافظی زود هنگام‌ او از تیم ملی شده است، خاطرنشان کرد: صحبتی در این‌ مورد ندارم و امیدوارم خدا من را ببخشد.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار