کد خبر: ۴۸۹۰۴۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹

قالیشویی و شستشوی مبل ، جز خدماتی هستند که تقریبا به صورت سالانه از آن استفاده می کنیم. این خدمات به ویژه در تابستان و ماه های آخر سال بیش از سایر ماه ها استفاده می شود. در بازار داغ شستشوی فرش ها در این ماه ها ، پیدا کردن یک قالیشویی خوب با قیمت مناسب دغدغه بسیاری از مردم است. اما از چه قالیشویی خدمات بگیریم؟ از کجا به اعتبار قالیشویی پی ببریم؟ چطور از کیفیت خدمات مطمئن باشیم؟ قیمت شستشوی مبل چطور محاسبه می شود؟ نحوه شستشوی مبل چگونه است؟

 

اعتبار قالیشویی:

قبل از تحویل فرش به قالیشویی از اعتبار و سابقه قالیشویی مطلع شوید. فرش ها را به قالیشویی های مجاز تحویل دهید. نوع شستشو را در هنگام تحویل دادن چک کنید. نوع شستشو و خدمات رفو و همچنین نوع فرشها و اندازه در رسید قید می شود. سرویسکارهای جمع آوری فرش باید فرم با نام قالیشویی داشته باشند. هچنین رسید و ماشین قالیشویی نیز مزین به نام قالیشویی باشد.

اگر درباره قالیشویی اطلاعی ندارید به سایت اتحادیه قالیشویان مراجعه نمایید و لیست قالیشویی های مجاز را چک کنید.

هزینه و نرخ قالیشویی توسط اتحادیه قالیشویان تعیین می شود. هر چند نرخ خدمات قالیشویی بسته به نوع شستشو، نوع دستگاه های قالیشویی و نوع مواد شوینده می باشد. و خدمات رفو نیز کاملا بستگی به فرش دارد و معمولا نرخ ها به صورت توافقی بین مشتری و قالیشویی می باشد. تنوع شستشو و خدمات برای فرش های دستباف بیش از فرش های ماشینی است. و لازم به ذکر است هزینه فرش دستباف ابریشم بیشتر ازسایر فرش ها می باشد.

در هنگام تحویل فرش ها به قالیشویی، حتما رسید دریافت کنید! رسید باید شامل نوع فرش ها و متراژ و نوع شستشو یا خدماتی انتخابی مشتری باشد. در صورت هرگونه عدم تطابق قبل از تایید و امضا ، رسید را اصلاح کنید.

همچنین تحقیق نمایید که خدمات شستشو تضمینی می باشد یا خیر؟! برخی شرکت های معتبر در صورت عدم رضایت مشتری از سرویس ، سرویس رایگان مجدد ارسال می کنند. بهتر است قبل از تحویل فرش ها به قالیشویی این نکته را سوال کنید.

درباره تحویل فرش ها سوال کنید. معمولا قالیشویی های بزرگ یا مجهز ، فرش ها را سریعتر تحویل می دهند. یکی از این کارخانه ها ، کارخانه قالیشویی ادیب می باشد. که تحویل های این کارخانه حتی در ایام بارانی و برفی دو روز کاری می باشد.

خدمات شستشوی مبل:

صرف نظر از قیمت مبلمان ، هر مبلی نیاز به شستشو ، تعمیر و نگهداری دارد. فرقی ندارد مبلمان شما بسیار گران باشد یا ارزان، باید به صورت دوره ای آن را تمیز کنید. میتوانید خودتان مبل را تمیز کنید یا از شرکت های نظافت مبلمان استفاده کنید. نظافت مبل با دست دشوار اما ممکن است. امروزه در سراسر دنیا از دستگاه های مخصوص خشکشویی مبلمان برای شستشوی خوشخواب یا مبل استفاده می شود. مدل ها و شکل های مختلفی برای دستگاه های خشکشویی وجود دارد. که هر کدام کاربرد خاص خودشان را دارند.

قیمت شستشوی مبل چگونه محاسبه می شود؟ به صورت عمومی شکل ظاهری مبلمان تاثیری روی قیمت مبل ندارد. و بیشتر با توجه تعداد نفرات مبل، یا تشک یا پشتی های دوبل قیمت محاسبه می شود. همچنین در هنگام سرویس گرفتن دقت نمایید که قیمت صندلی های ناهار خوری کمتر از قیمت مبل می باشد.

در صورتی که مبلمان شما لکه خاصی دارد. قبل از شستشوی مبل از سرویسکار یا قالیشویی درباره رفع لکه سوال کنید.

کارخانه قالیشویی ادیب:

کارخانه قالیشویی ادیب قدیمی ترین قالیشوی رسمی تهران و تاسیس 1340 می باشد تنها قالیشویی در ایران است که مفتخر به دریافت سه دوره متوالی لوح گواهی نامه رعایت حقوق مصرف کنندگان در سالهای 95 و 96 و 97 است.

شایان ذکر است کارخانه قالیشویی ادیب برای تمامی سفارشات آنلاین که در سایت این کارخانه ثبت شوند 20% تخفیف آنلاین در نظر گرفته است. برای استفاده از این تخفیف به قسمت قالیشویی آنلاین سایت ادیب مراجعه نمایید.

.برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین استفاده از مقالات شستشوی فرش و شستشوی مبلمان به adibcarpet.com مراجعه فرمایید.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: