کد خبر: ۴۸۹۰۸۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۳
نقل قول رسانه آلمانی از ترامپ:

صفحه اینستاگرام یکی از شبکه های تلویزیونی آلمان با جمع آوری توئیت های هشدار آمیز رئیس جمهوری آمریکا نوشت: هشدارهای ترامپ باید هشدارهایی به خودش نیز باشد.

به گزارش شفاف، صفحه اینستاگرام شبکه تلویزیونی زد د اف با انتشار چندین توئیت از «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا درباره هشدارهای وی به «باراک اوباما» رئیس جمهوری سابق این کشور در خصوص چگونگی موضع گیری در قبال ایران نوشت: این طور که پیدا است، هشدارهای ترامپ به اوباما باید هشدار به خودش هم باشد.

در ادامه مطلب این منبع خبری آمده است: ترامپ پیشتر در خصوص اقدام نظامی واشنگتن در دوره ریاست جمهوری اوباما علیه تهران به وی هشدار داده بود.

توئیت های ترامپ از این قرار هستند: ۱۷ ژانویه ۲۰۱۲ میلادی در توئیتی نوشت: اوباما به ایران حمله خواهد کرد تا دوباره انتخاب شود. کمی بعد در تاریخ ۲۲ اکتبر ۲۰۱۲ توئیت کرد: اجازه ندهید اوباما با کارت ایران بازی کند و جنگی را آغاز کند تا دوباره انتخاب شود. جمهوریخواهان مراقب باشید!

ترامپ همچنین در تاریخ ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۳ در صفحه توئیتر خود نوشت: من پیش بینی می کنم که رئیس جمهور اوباما بالاخره زمانی به ایران حمله می کند تا وجهه خود را حفظ کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار