کد خبر: ۴۸۹۶۸۲
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از سقوط مرگبار زنی جوان به چاهی با عمق ۲۵ متر خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر سقوط مرگبار زن جوان به داخل چاه درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 1:58 بامداد امروز 21 تیر ماه یک مورد حادثه احتمال سقوط فرد به داخل چاه در آدرس شرق به غرب جاده قدیم جاجرود، بعد از پلیس راه به سامانه 125 آتش‌نشانی تهران اعلام شد که آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی با امکانات کامل و به عنوان نیروی کمکی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش‌نشانی تهران بود، افزود: آتش‌نشانان تهرانی به عنوان نخستین نیروی کمک به محل حادثه رسیدند.

وی خاطرنشان کرد: محل حادثه در کنار جاده و ابتدای یکی از خیابانهای فرعی واقع شده و اهالی با اعلام بی‌اطلاعی از سرنوشت خانم جوانی، احتمال می‌دادند وی به دلیل وجود دو حلقه چاه بدون درپوش در آن مطنقه، به داخل یکی از این چاه‌ها سقوط کرده باشد.

ملکی با اشاره به ایمن‌سازی محل حادثه توسط آتش‌نشانان تصریح کرد: یکی از آتش‌نشانان ابتدا وارد یکی از این چاه‌ها به عمق 25 متر شد.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران ادامه داد: در همان چاه نخست که خشک بود مشخص شد این خانم جوان به انتهای چاه سقوط کرده که وی به سطح زمین انتقال یافت و پس از حضور عوامل اورژانس و معاینات اولیه مشخص شد این شخص جان خود را از دست داده است.

به گفته وی، این عملیات در ساعت 3:36 بامداد پایان یافت و محل حادثه تحویل عوامل انتظامی و مسئولان محلی شد.

ملکی متذکر شد: در برخی از جاده‌های برون‌شهری و اطراف مشاهده می‌شود بعضی از چاه‌ها بدون متولی وجود دارد و هر از چندگاهی خبر می‌رسد فردی داخل این چاه‌ها سقوط کرده است.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران یادآور شد: مسئولان محلی باید نسبت به ایمن‌سازی یا حداقل نصب یک درپوش بر روی چاه اقدام کند زیرا ممکن است افرادی برای تفریح به این مناطق بروند و بدون اشراف به منطقه، داخل چاه سقوط کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: