کد خبر: ۴۸۹۷۳۹
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۷

نفر از حمله کنندگان به یک پراید در ذولفقار آبادان دستگیر شدند.

به گزارش شفاف، اعضای یک طایفه که یک خودروی پراید را در ذولفقار 156به رگبار بسته بودند ادعاهای عجیبی را پیش روی پلیس آبادان قرار دادند.

درپی وقوع درگیری مسلحانه در ساعت 24 چهارشنبه 19 تیرماه که اعضای یک طایفه در ذوالفقار 156صورت گرفته بود. موضوع حکایت از آن داشت که چند فرد ناشناس با خودروی پراید با اعضای یک طایفه در ذولفقار156درگیر شدند و شاهدان مدعی شده بودندکه چند نفر با در دست داشتن تفنگ کلاشینکف و شکاری از خانه‌های شان در منطقه ذولفقاری خارج شده وخودروی پراید را به رگبار بستند و در ادامه چند جوان دیگر با سنگ و چوب به سمت خودرو پراید حمله کرده که سرنشینان پراید به سمت نخلستان‌ها فرار کرده بودند.

شاهدان این حادثه همچنین اظهار اشتند که صدای تیراندازی تا نیم ساعت در میان نخلستان ها به گوش می رسید و در سرخیابان ذولفقار 156 نیز چند نفر با در دست داشتن سلاح اقدام به تیراندازی می کردند که مشخص نبود این افراد با سرنشینان پراید بودند یا از اهالی ذولفقار156 که در این خصوص یک منبع آگاه از پلیس آبادان به خبرنگار رکنا گفت: در پی درگیری شب گذشته و تحقیقات پلیسی مشخص شد اختلافات خانوادگی و ناموسی میان خانواده (ن) بابستگان شان شب گذشته یک خودروی پراید که سرنشینانش سلاح داشتند به درون منطقه ذولفقار 156وارد شده و اقدام به تیراندازی می کنند.

 
در این درگیری 4نفر از ساکنین منطقه ذولفقار156زخمی شدند و سرنشینان خودروی پراید خودرو را رها کرده و از محل گریختند که افراد خشمگین درطایفه (ن)نیز اقدام به تخریب خودروی پراید افراد مسلح کردند دراین رابطه مأموران پلیس امنیت آبادان به همراه مأموران کلانتری 18 موفق به شناسایی و دستگیری 6نفر آنها شدند.

بنا بر این گزارش، از ضاربان چند قبضه اسلحه شکاری و کلاشینکف کشف شد.

منبع: رکنا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار