کد خبر: ۴۹۰۰۶۲
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱

فوتبال جهان - رئیس باشگاه ناپولی می‌گوید دلیل پافشاری مسئولان باشگاه رئال مادرید برای فروش قطعی خامس را در حالی که قبلاً با انتقال قرضی او با بایرن مونیخ موافقت کرده‌اند، درک نمی‌کند.

به گزارش شفاف، تمامی تلاش‌های باشگاه ناپولی برای متقاعد کردن رئال مادرید به انتقال قرضی خامس رودریگس به جنوب ایتالیا به در بسته خورده چرا که باشگاه مادرید تحت هیچ شرایطی حاضر نیست هافبک کلمبیایی‌اش را به رقمی کمتر از 42 میلیون یورو آن هم به صورت یکجا بفروشد. این در حالیست که رئالی‌ها دو سال پیش حاضر شدند خامس را برای دو فصل به بایرن مونیخ قرض بدهند.

اورلیو دلورنتیس مالک باشگاه ناپولی با ابراز نارضایتی از این موضوع، به خبرنگاران من نمی‌فهمم که چرا بایرن مونیخ توانست خامس را برای دو فصل قرض بگیرد اما از ما خواسته شده که 42 میلیون یورو بپردازیم. بایرن مونیخ سه برابر ما بودجه دارد. اگر خامس می‌توانست قرضی بیاید، هیچکسی به او نه نمی‌گوید اما در غیراینصورت ممکن است ما با بازیکن دیگری قرارداد ببندیم.

در همین حال برخی از رسانه‌های اسپانیایی از تمایل اتلتیکومادرید برای پرداخت 42 میلیون یورو مورد نظر رئال برای فروش خامس خبر داده‌اند، خبری که البته انریکه سرسو، رئیس روخی‌بلانکو درباره‌اش شفاف‌سازی کرد.

در چنین شرایطی انتظار می‌رود که ناپولی به سراغ گزینه دیگری مانند نیکلاس پپه، مهاجم لیل فرانسه برود و دلورنتیس هم این موضوع را رد نکرد.

او افزود: پپه؟ این هم ممکن است. ببینیم چه می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: