کد خبر: ۴۹۰۰۹۱
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸

عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: جاناتان بالوتلی مهاجم برزیلی فصل گذشته تیم صنعت نفت آبادان از این تیم جدا شد.

به گزارش شفاف، مظفر شاملی عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان روز چهارشنبه گفت: بالوتلی که فصل گذشته در تیم صنعت نفت آبادان موفق به زدن پنج گل شده بود پس از پایان قراردادش از این تیم جدا شد.

وی افزود: شرایط بودجه تیم صنعت نفت آبادان در فصل آینده به گونه ای است که توان خرید بازیکن خارجی را ندارد و تمامی بازیکنان خارجی فصل گذشته این تیم جدا شدند.

عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: بالوتلی در نیم فصل دوم لیگ برتر در فصل گذشته یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان نفت آبادان بود و با درخشش وی در هفته های پایانی نتایج خوبی بدست آوردیم.

شاملی ادامه داد: امسال بدلیل کمبود بودجه اردوی بیرون از خانه هم نداریم و حضور در تورنمنت وحدت که به میزبانی تهران برگزار می شود هنوز مشخص نیست زیرا توان مالی برای هزینه پرداخت هتل را نداریم.

امیدواریم وزارت نفت و سازمان منطقه آزاد اروند نگاه ویژه تری به تیم صنعت نفت آبادان داشته باشند زیرا با شرایط فعلی کسب نتیجه در لیگ برتر امکان پذیر نیست.

نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران از ۱۹ مرداد ماه سال جاری آغاز می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: