کد خبر: ۴۹۰۱۱۵
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۲

مشاور فنی تیم والیبال بانوان آخرین شرایط این تیم در تورنمنت تدارکاتی کرواسی را تشریح کرد.

به گزارش شفاف، تیم بانوان ایران که ظهر دوشنبه وارد کشور کرواسی شده بود، برنامه دیدارهای خود را با برگزاری دو دیدار در هر روز پشت سر می‌گذارد.

ملی پوشان ایران در اولین دیدار صبح روز سه شنبه برابر تیم امید کرواسی به میدان رفتند و با نتیجه 2 بر یک پیروز شدند. در دومین دیدار تیم ایران برابر سنری‌کینران ژاپن که با 4 بازیکن ژاپنی و 3 بازیکن آمریکایی در میدان حاضر شده دیدار کرد و موفق شد این تیم را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد.

سومین دیدار تیم ایران روز چهارشنبه صبح برگزار شد و بانوان ایران با نتیجه 2 بر یک برابر ستارگان کنفرانس غرب آمریکا شکست خوردند.

مهرگان مشاور فنی تیم بانوان ایران در پاسخ به این سوال که چرا مسابقات در 3 ست برگزار می شود، بیان کرد: دلیل اینکه بازی ها در 3 ست برگزار می شود، این است که در هر روز دو دیدار برگزار می شود و مسئولین به دنبال این هستند که تمامی تیم ها با یکدیگر دیدار کنند و به همین دلیل مسابقات 5 ستی نیست. البته این احتمال وجود دارد که در مرحله بعدی مسابقات به صورت 3 از 5 ست برگزار شود.

وی در ادامه درباره برنامه پیش روی تیم ایران عنوان کرد: چهارشنبه  عصر نیز با یک تیم از ایتالیا یک دیدار دوستانه خواهیم داشت که  ساعت 7 به وقت محلی برگزار می شود. فردا تیز یک تیم دانشگاهی دیگر از آمریکا به نام BIP-C حریف ما خواهد بود. منتظر نتیجه دیدارهای باقی مانده هستیم تا قرعه ما مشخص شود.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: