کد خبر: ۴۹۰۱۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴

دبیر ستاد یادواره‌های شهدای شبکه ملی وارثون از برگزاری اولین دوره آموزشی «فناوری یادواره‌های شهدا در تراز انقلاب اسلامی» خبر داد.

 مجتبی امیری دبیر ستاد یادواره‌های شهدای شبکه ملی وارثون در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا با بیان اینکه سالانه 40 هزار یادواره شهدا در سراسر کشور برگزار می‌شود، گفت: ستاد مردمی یادواره‌های شهدا در پی تقویت محتوایی برگزاری یادواره‌های شهدا بوده و در پی این هستیم تا استانداردهای تراز انقلاب اسلامی را در یادواره‌های شهدا تبیین کنیم.

او بیان کرد: این ستاد بنابر ماموریت‌های خود اقدام به برگزاری دوره آموزشی "فناوری یادواره‌های شهدا در تراز انقلاب اسلامی" برای دبیران و مدیران برتر ستاد برگزاری یادواره‌های شهدای استانها خواهد کرد که اولین برنامه ویژه دبیران، یادواره‌های شهدای استان مرکزی با همکاری مجموعه سپاه استان مرکزی و ستاد جبهه مقاومت آن استان به صورت متمرکز در شهر مقدس قم برگزار می‌شود.

امیری ادامه داد: در این دوره مباحثی به عنوان مبانی دینی، مبانی برگزاری و مهارتهای اجرایی برگزاری یادواره‌های شهدا است که دکتر چکشیان، حجت‌الاسلام حسین مومن، حاج حسین یکتا، استاد شفیعیان، حجت‌الاسلام صادقی، حجت‌الاسلام شیخ محمد باقر نادم و استاد مصطفی ضابط به تبیین این مسائل خواهند پرداخت.

دبیر ستاد یادواره‌های شهدای شبکه ملی وارثون مدیریت و برنامه ریزی یادواره‌ها، آشنایی با یادواره‌ شهدای تراز انقلاب اسلامی از منظر امام خامنه‌ای، فناوری یادواره‌های شهدا - چیستی و چرایی، مخاطب‌شناسی، جایگاه معارف جهاد و شهادت در تربیت انسان مومن انقلابی با رویکرد یادواره شهدا، کارکرد یادواره شهدا در تحقق توصیه‌های بیانیه گام دوم انقلاب، مدیریت رسانه و روشهای تبلیغات فراگیر و موثر،روابط عمومی موثر و روشهای مردمی یادواره شهدا، از جمله موضوعات مطرح در این کلاس‌ها عنوان کرد.

امیری با اشاره به اینکه 70 مجموعه از مدیران و دبیران ستاد یادواره‌های شهدای استان مرکزی دراین کلاسها که به صورت کارگاهی برگزار می‌شود حضور دارند گفت: این دوره آموزشی 27 و 28 تیر ویژه دبیران یادواره‌های استان مرکزی در شهر مقدس قم برگزار می‌شود و سخنرانی اختتامیه این برنامه سردار احمد حق‌طلب رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس بسیج و سپاه خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار