کد خبر: ۴۹۰۳۸۱
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹

محمدرضا خلعتبری، مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان ابراز امیدواری کرد، زمان بازگشتش به میدان کمتر از دو ماه دیگر باشد.

محمدرضا خلعتبری در گفت و گویی با اشاره به وضعیت مصدومیتش گفت: شرایط من نسبت به گذشته خیلی بهتر است و تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذارم. همین که کنار تیم هستم، از لحاظ روحی و روانی برایم خوب است و امیدوارم که خیلی زود شرایط بازی را پیدا کنم. من دوست ندارم برای بازگشت عجله کنم، چون وقتی برمی‌گردم، باید از درصد آمادگی خودم اطمینان کامل داشته باشم.

مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن در واکنش به اینکه گفته می‌شد تا دو ماه دیگر به میادین فوتبال بازخواهد گشت، عنوان کرد: امیدوارم زمان بازگشتم کمتر از دو ماه دیگر باشد، چون دوست دارم خیلی زود به ذوب‌آهن کمک کنم. چند ماه هم از میادین دور بودم و حالا انگیزه زیادی دارم تا قوی‌تر برگردم.

وی با اشاره به اولین بازی ذوب‌آهن در فصل جدید که مقابل الاتحاد عربستان خواهد بود، تصریح کرد: ذوب‌آهن در بازی‌های قبلی که در لیگ قهرمانان آسیا انجام داد بهترین عملکرد را داشت و شایستگی‌اش را نشان داد، ولی هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. الاتحاد تیم قدرتمندی است و کار ذوب‌آهن آسان نیست، ولی من امیدوارم که از این مرحله هم عبور کنیم. ذوب‌آهن در این سال‌ها نشان داده که تیم روزهای سخت است و با این پتانسیلی که داریم، شکست دادن حریف عربستانی کار سختی نیست.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: