کد خبر: ۴۹۰۳۸۹
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲

شما برای سفرهای تابستانی از کجا بلیط می‌خرید؟ آیا از دسته افرادی هستید که برای خرید بلیط سفر وسواس به خرج داده و بلیط سفر خود را از وبسایت‌های تخصصی حوزه سفر می‌خرند؟ یا اینکه به هر وبسایتی که تخفیف بیشتری بدهد، ولو در صورت عدم ارائه خدمات پشتیبانی اعتماد می‌کنید؟

به عنوان مثال، اگر قصد خرید بلیط هواپیما داشته باشید، برای خرید بلیط هواپیما از علی بابا یا هر وبسایت دیگری، چه چیزی را مد نظر قرار می‌دهید؟ قیمت، سهولت خرید، امنیت شبکه پرداخت، ارائه تخفیف؟ کدام برایتان مهم است؟

مسلم است که خرید بلیط سفر با قیمت بسیار ارزان و بدون ارائه خدمات پشتیبانی، ریسک بزرگی است. چرا که در حال حاضر وبسایت و اپ‌های بسیاری در زمینه فروش بلیط سفر در کنار ارائه خدمات دیگر فعالیت می‌کنند که در این زمینه تنها یک فروش بلیط فروش آنلاین به حساب می‌آیند؛ بدون اینکه خدمات پشتیبانی به مشتری ارائه دهند.

به همین دلیل توصیه کارشناسان به خریداران بیلط سفر این است که به وبسایت‌های تخصصی و معتبر حوزه سفر اعتماد کنند. وبسایت‌هایی که در کشور شناخته شده هستند؛ همانطور که skyscanner وبسایت معتبری در خارج از کشور است.

در این زمینه علی بابا نمونه خوبی است. علی بابا به عنوان استارت‌آپی که 4 محصول بلیط پرواز داخلی، پرواز خارجی، قطار و اتوبوس را با بهترین خدمات پشتیبانی ارائه می‌دهد، خدماتی مطلوب به شما ارائه می‌دهد. خرید اینترنتی بلیط سفر از علی بابا، یک راهکار ساده و سریع است که به شما کمک می‌کند برای تمام مقاصد جهان با چند کلیک ساده، خریدی امن داشته باشید.

این وبسایت علاوه بر ارائه خدمات کامل در زمینه فروش بلیط سفر، امکاناتی در اختیار مسافران قرار می‌‍دهد که پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته، پرداخت اینترنتی هزینه خرید بلیط سفر به هر نقطه از جهان با کارت‌های شتاب بانکی، امکان استرداد هزینه پرداختی بابت خرید بلیط در صورت لغو سفر، امکان بررسی و مقایسه قیمت بلیط سفر به صورت آنلاین و... برخی از آنها هستند.

پس اگر اهل سفر با اتوبوس هستید، شما می توانید در علی بابا بلیط اتوبوس شهرهای مختلف را به صورت اینترنتی خریداری و هزینه آن را با کارت بانکی پرداخت کنید. برای سفرهای هوایی و ریلی هم می‌توانید روی خرید سریع، امن و راحت بلیط سفر از علی بابا حساب کنید.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: