کد خبر: ۴۹۰۵۳۲
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹

دبیر جشنواره ادبی چهلچراغ از برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره تا پایان شهریور ماه سال جاری خبر داد.

اختتامیه جشنواره ادبی چهلچراغ تا پایان شهریور برگزار می شود

رضا اسماعیلی شاعر و دبیر جشنواره ادبی چهلچراغ، در گفت و گویی، در خصوص تاریخ برگزاری اختتامیه این جشنواره ادبی گفت: هنوز تاریخ دقیق برگزاری جشنواره دبی چهلچراغ مشخص نیست. در جلسه روز یکشنبه انجمن قلم ایران تصمیم گرفتیم اختتامیه جشنواره نهایتاً تا شهریور ماه برگزار شود. تلاش می کنیم برگزاری مراسم اختتامیه به پس از شهریور موکول نشود. در این جلسه درباره کیفیت برگزاری مراسم اختتامیه گفتگو شد. قرار است با نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور  برای برگزاری مراسم اختتامیه همکاری کنیم؛ لذا مراسم اختتامیه جشنواره ادبی چهلچراغ در یکی از سالن های این نهاد برگزار خواهد شد.

وی به دلایل مشخص نشدن تاریخ دقیق برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره ادبی چهلچراغ اشاره کرد  و افزود: یکی از دلایلی که  باعث شد تاریخ دقیق جشنواره ادبی چهلچراغ را مشخص نکنیم و هنوز مراسم اختتامیه برگزار نشده انتشار کتاب این جشنواره است. قرار است کتاب جشنواره ادبی چهلچراغ منتشر و در مراسم اختتامیه رونمایی شود. ما منتظر انتشار کتاب هستیم.

دبیر جشنواره ادبی چهلچراغ ادامه داد: کتاب جشنواره ادبی چهلچر اغ در دو بخش چهل شعر برگزیده انقلاب و چهل داستان برگزیده انقلاب منتشر می شود. این کتاب‌ها با عنوان کلی به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی چاپ خواهند شد. عنوان مجموعه های شعر و داستان جشنواره که تحت عنوان کلی آن منتشر می شود، هنوز مشخص نیست. ممکن است در عنوان کتاب ها به «چهلچراغ » اشاره شود.

اسماعیلی از انتشار کتاب جشنواره ادبی چهلچراغ در انتشارات انجمن قلم گفت: انتشارات انجمن قلم ایران پیش از این مجموعه آثار پیشکسوتان را در قالب طرح پیشکسوتان، آثار نوقلمان را در قالب طرح نوقلم و آثاری را به مناسبت های مختلف منتشر کرده است.

انتهای پیام/ 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: