کد خبر: ۴۹۰۵۶۰
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷

بهترین دندانپزشک زیبایی از متد هایی مانند ارتودنسی، لمینت، ایمپلنت، کاشت دندان، طراحی لبخند، باندینگ، روکش دندان و غیره جهت زیبایی دندان و طراحی لبخند های هالیوودی و جذاب استفاده می کنند که در هر روش دندانپزشک رضایت و راحتی بیمار را ملاک قرار می دهد که این رویکرد خود عامل مهمی در انتخاب دندانپزشک زیبایی می باشد

در جامعه فعلی کشورمان، دندانپزشکی از لوکس ترین مشاغل به شمار می آید که به صورت عمده به سه زیر شاخه تقسیم بندی می شوند که به دلیل تاثیر فراوان دندان بر زیبایی، افراد خواهان استفاده از تکنیک های به روز پزشکی و انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی می باشند.

 

بهترین دندانپزشک زیبایی از متد هایی مانند ارتودنسی، لمینت، ایمپلنت، کاشت دندان، طراحی لبخند، باندینگ، روکش دندان و غیره جهت زیبایی دندان و طراحی لبخند های هالیوودی و جذاب استفاده می کنند که در هر روش دندانپزشک رضایت و راحتی بیمار را ملاک قرار می دهد که این رویکرد خود عامل مهمی در انتخاب دندانپزشک زیبایی می باشد

زمانی می توان به فردی بهترین دندانپزشک زیبایی گفت که علاوه بر دارا بودن دانش و تخصص زیبایی دندان، از تکنیک های  به روز ترین متد های درمانی استفاده نماید. امروز دندانپزشکی نوعی حرفه ی جراحی زیبایی تلقی می شود چرا که گرایش افراد به سمت زیبایی دندان فراوان می باشد.

با این وجود دندانپزشک زیبایی دارای وظایف بسیار حیاتی می باشد که در صورت غفلت می تواند برای بیمار مشکلات جدی به وجود آورد. بهترین دندانپزشکان زیبایی همواره از تجهیزات و ابزار های استریل و متد های نوین استفاده می کنند البته پزشک قبل از انجام هر گونه فعالیتی در خصوص کل فرایند درمان با بیمار مشورت می کند و رویه ای از مراحل درمان را برای بیمار توضیح می دهد که این مسئله سبب ارتباط بیشتر ما بین بیمار و پزشک و البته اعتماد بیمار به وی می شود.

شاخص های دندانپزشک خوب در تهران

ویژگی بهترین دندانپزشک زیبایی

یک فرد به عنوان دندانپزشک می تواند یکی از سه حرفه ی دندانپزشک عمومی، دندانپزشک متخصص و دندانپزشک زیبایی و طراح لبخند را انتخاب کند که هر حرفه دارای ویژگی و وظایف منحصر به فردی می باشد. یک فرد به عنوان دندانپزشک زیبایی باید دارای ویژگی هایی باشد تا عموم افراد بتوانند به آن اعتماد کنند در زیر به بررسی برخی از ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی می پردازیم.

  •  بیمار محور بودن دندانپزشک

بیمار محور بودن به معنای در اولویت قرار داشتن اهداف و خواسته های بیمار می باشد در حقیقت بهترین دندانپزشک زیبایی در طول درمان به تمامی حرف های شما گوش می دهد و براساس خواسته و اهداف شما روش درمان را انتخاب و پیش می برد.

  •  تجربه و تبحر دندانپزشک

دندانپزشکی زیبایی یکی از زیر شاخه های دندانپزشکی می باشد در واقع افراد پس از دریافت مدرک دندانپزشکی عمومی، بین 2 تا 4 سال زمان برای دستیابی به مدرک دندانپزشکی تخصصی نیاز دارند چرا که دندانپزشکی زیبایی نیازمند تجربه و مهارت های بسیار زیادی می باشد در نتیجه در انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی باید همواره به تجربه و تبحر وی دقت نمایید.

  •  تکنولوژی مورد استفاده

در دندانپزشکی زیبایی روش و متد های بسیار متنوعی کاربرد دارند بدین منظور هر پزشک براساس دانش و تبحر فردی و البته شرایط بیمار از آنها استفاده می کند. در حقیقت دندانپزشکان زیبایی جهت استفاده از بهترین و به روز ترین تکنیک ها باید در کنار تجربه، برای یادگیری هر تکنیک وقت و هزینه صرف نمایند.

موارد نام برده شده در انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی بسیار حائز اهمیت می باشد و قبل از انتخاب دندانپزشک باید موارد ارائه شده را بررسی نمایید.

 

10 دندانپزشک برتر جهان دارای چه خصیصه هایی هستند؟

دندانپزشکان برتر دنیا در مقایسه با دیگر دندانپزشکان دارای خصیصه های منحصر به فردی می باشند که آنها را از یکدیگر متمایز می کنند.

  •  درمان های ارائه شده

هر فرد به منزله داشتن مدرک دندانپزشکی نمی تواند تمامی درمان های دندان را به صورت حرفه ای و با تبحر بالا انجام دهد چرا که هر فرد برای دستیابی به تجربه و دانش مناسب در خصوص هر روشهای درمانی زیبایی مانند ارتودنسی ، لمینت دندان ، کاشت دندان و ...  باید زمان و هزینه بسیاری را متقبل شود بدین خاطر افراد قبل از انتخاب دندانپزشک زیبایی باید در خصوص میزان تجربه پزشک و روش های درمانی که به کار می گیرد تحقیق و بررسی انجام دهد.

  •  تصمیم های اضطراری

گاهی در درمان های زیبایی پزشک با شرایط اضطراری مواجه می شود که بهترین دندانپزشکان در مدت زمان کوتاه شرایط را کنترل و مشکل را رفع می نمایند. بدین خاطر واکنش دندانپزشک در هر شرایطی یکی از فاکتور های انتخاب می باشد.

  •  تجهیزات پزشکی

تجهیزات پزشکی موجود در کلینیک ها اغلب سبب تمایل افراد به انتخاب پزشکان می شود در حقیقت افراد به پزشکانی که از به روز ترین تکنیک و تجهیزات پزشکی استفاده می کنند به راحتی اعتماد می کنند. در نتیجه می توان اظهار کرد که تجهیزات پزشکی یکی از عوامل تاثیر گذار در انتخاب دندانپزشک زیبایی و دریافت عنوان بهترین دندانپزشک می باشد.

شاخص های دندانپزشک خوب در تهران

فاکتور زمان

یکی از مهم ترین و تاثیرگذار ترین فاکتور ها در انتخاب دندانپزشک زیبایی مدت زمان درمان می باشد در حقیقت افراد خواهان کاهش زمان درمان و نتیجه گیری سریع می باشند و دندانپزشکی که بتواند این دو فاکتور را برای بیمار مهیا نماید به عنوان بهترین دندانپزشک شناخته می شوند. البته گاهی فرد برای درمان 2 تا 3 سال  زمان می گذارد که در چنین شرایطی پزشک علت روند طولانی شدن فرایند درمان را برای بیمار توضیح می دهد.

 

تاثیر جغرافیا بر انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی

بین شرایط جغرافیایی و حضور متخصصان و بهترین دندانپزشک زیبایی رابطه مستقیمی وجود دارد اغلب پزشکان در مراکز استان ها و شهر های بزرگ مانند تهران، مشهد، اصفهان و شیراز زندگی می کنند این سبب می شود تا افرادی که در نقاط دور افتاده و محروم زندگی می کنند نتوانند از خدمات و دانش چنین متخصصانی استفاده کنند و یا در صورت تمایل برای دسترسی به چنین پزشکانی دچار مشکلاتی مانند سفر به مراکز شهر و یا دیگر شهر ها می شوند. 

در حقیقت فردی را می توان به عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی معرفی کرد که به سهولت در دسترس تمامی افراد به خصوص افرادی در مناطق دورافتاده و محروم باشند در حقیقت چنین دندانپزشکانی به صورت داوطلبانه به چنین مناطقی سفر می کنند تا بتوانند لبخندی زیبا بر صورت افراد بنشاند.

 

چگونه لبخندی زیبا به زندگی خود هدیه دهیم 

جهت داشتن لبخند زیبا و به اصطلاح اصلاح طرح لبخند باید دندان های زیبایی داشته باشیم که برای دستیابی به چنین هدفی باید به بهترین دندانپزشک زیبایی مراجعه کرد. اولین عامل برای داشتن لبخندی زیبا، دندان های زیبا، سفید و ردیف می باشد که دندانپزشک زیبایی با توجه به نوع قرار گیری دندان و فک بیمار چینش دندان ها را تغییر می دهد.

در حقیقت دندان های زیبا که منشا لبخندی زیبا هستند دارای فواید فراوانی مانند ایجاد حس آرامش به طرفین، افزایش اعتماد به نفس فرد، تغییر کلی چهره فرد می باشد.

شاخص های دندانپزشک خوب در تهران

چرا جامعه به دندانپزشک زیبایی نیاز دارد؟  

به دو علت دندانپزشکی زیبایی در جامعه دارای ارزش و اهمیت فراوانی می باشد که در زیر به توضیح آنها پرداخته می شود.

  •  افزایش خواسته افراد برای زیباتر دیده شدن

امروزه توجه افراد به زیبایی و داشتن لبخند هالیوودی بسیار افزایش یافته و افراد اغلب برای درمان های زیبایی به دندانپزشک مراجعه می کنند که در کنار روش های زیبایی فرد باید سلامت کلی دندان را در نظر بگیرید. در واقع پیشرفت دانش در علم دندانپزشکی سبب تمایل افراد به استفاده از تکنیک های روز جهان برای دستیابی به زیبایی ظاهری شده است.

  •  افزایش مشکلات زیبایی

امروزه در مقایسه با گذشته مشکلات دندان در بین عموم افراد در سنین مختلف بسیار زیاد می باشد که این مسئله سبب افزایش نیاز جامعه به متخصصان زیبایی در دندان شد. البته علاوه بر پزشکان روش های درمانی  جایگاه به خصوصی در انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی دارند و دندانپزشکی بهترین دندانپزشک زیبایی معرفی می شود که بتواند از دانش، تجهیزات، ابزار ها و روش های درمانی منحصر به فرد استفاده نماید.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: