کد خبر: ۴۹۰۵۷۰
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۸

سرمربی منچستر سیتی با وجود ابراز علاقه به ماندن لروی سانه اعترافی هم درباره او داشت.

به گزارش شفاف و به نقل از اسکای اسپورت، لروی سانه یکی از بازیکنانی است که خبرهای زیادی درباره جدایی او از منچستر سیتی به گوش می رسد.
سانه در فصلی که گذشت کمتر فرصت بازی در سیتی را پیدا کرد و گواردیولا در بیشتر بازی ها برناردو سیلوا پرتغالی را به او ترجیح داد.
بایرن مونیخ بعد از جدایی آرین روبن سخت به دنبال جذب لروی سانه است و به نظر می رسد که این انتقال تا حدود زیادی نهایی خواهد شد.
گواردیولا درباره جدایی سانه گفت: من علاقه زیادی به بازی سانه دارم و این را بارها اعلام کرده ام. با مدیر برنامه های این بازیکن مذکراتی داشته ایم و این نشان می دهد که دوست داریم او در تیم بماند و قراردادش را تمدید کند.
سرمربی سیتی ادامه داد: باید اعترافی داشته باشم و آن اینکه ماندن و یا جدایی سانه به من مربوط نیست و خود این بازیکن باید تصمیم بگیرد. من نمی توانم سانه را مجبور به ماندن کنم و او اگر او تصمیم به جدایی داشته باشد قطعا ناراحت خواهیم شد. چکار می توانیم انجام داهیم؟ این فوتبال است و باید به نظرات بازیکنان احترام گذاشت اما بازهم امیدوارم که او بماند.
منچسترسیتی فصل بسیار خوبی را با گواردیولا پشت سر گذاشت و توانست عنوان قهرمانی در سه جام را به دست آورد. با این حال در لیگ قهرمانان اروپا با بدشانسی برابر تاتنهام از صعود به نیمه نهایی بازماند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: