کد خبر: ۴۹۰۵۷۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲

معاون فنی و عمرانی سازمان زیباسازی شهرداری تهران از افتتاح ساختمان مینایی و اتحادیه در شهریور ماه خبر داد.

افتتاح خانه اتحادیه و مینایی در شهریور ماهبه گزارش شفاف، پیروز حناچی شهردار تهران از آخرین روند بازسازی خانه اتحادیه در خیابان لاله‌زار در منطقه ۱۲ بازدید کرد.

یاسر جعفری معاون فنی و عمرانی سازمان زیباسازی شهرداری تهران در گفت و گویی، درباره این بازدید گفت: شهردار تهران از خانه اتحادیه بازدید کرد و در جریان روند پیشرفت پروژه بازسازی و مرمت این خانه قرار گرفت.

معاون فنی و عمرانی سازمان زیباسازی شهرداری تهران با اشاره به رضایت شهردار تهران از روند مرمت و بازسازی این بنا گفت: شهردار تهران با ابراز رضایت از روند بازسازی گفت: برنامه‌ریزی به شکلی انجام شود که این پروژه تا پایان شهریور ماه افتتاح شود.

جعفری در پاسخ به این سوال که مرمت و بازسازی بنای اتحادیه در چه مرحله‌ای است؟ گفت: کار‌های زیرساختی و استحکامی این بنا کامل شده و تنها اقدامات روبنایی و تکمیل فضا‌های خدماتی باقی مانده است و امیدواریم بتوانیم پس از افتتاح فاز اول، به سرعت مرمت و بازسازی فاز دوم این بنا را نیز آغاز کنیم.

معاون فنی و عمرانی سازمان زیباسازی شهرداری تهران در ادامه درباره آخرین وضعیت مرمت و بازسازی خانه مینایی در خیابان ولیعصر (عج) گفت: شهردار تهران در این بازدید در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته برای مرمت و بازسازی این ساختمان  قرار گرفت و در نهایت مقرر شد تا خانه مینایی به همراه خانه اتحادیه در شهریور ماه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گیرد.

شورای شهر تهران همواره بر حفظ و استفاده از ابنیه تاریخی در مدیریت شهری برای الحاق آن به سرانه شهری تأکید داشته و دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: