کد خبر: ۴۹۰۶۰۲
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۷

طرح ویژه «سینما با ما» با هدف حمایت از اقشار کم‌درآمد توسط پردیس سینما آزادی و همراهی موسسه خیریه همیاری اجرایی می‌شود.

طرح خیریه «سینما با ما» در سینما آزادی اجرا می شودبه گزارش شفاف، طرح خیریه «سینما با ما» با هدف حمایت فرهنگی از اقشار کم‌برخوردار جامعه در پردیس آزادی اجرا و طی آن با همراهی موسسه‌های معتبر و مجوزدار، اکران‌های رایگان برگزار می‌شود.

نخستین برنامه این طرح روز چهارشنبه ـ ۲ مرداد ماه ـ با همکاری این موسسه خیریه همیاری و موسسه خیریه ایلیا در پردیس آزادی برگزار شد و جمعی از کودکان و نوجوانان خیریه ایلیا مهمان پردیس سینمایی آزادی بودند.

پردیس سینمایی آزادی در دور جدید مدیریت و فعالیت‌های خود قصد دارد در فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و هنری به نفع همه اقشار جامعه مشارکت داشته باشد و ایده «سینما با ما» معطوف به سوق دادن سینما به سمت فعالیت‌های فرهنگی با مشارکت حداکثری مردم است.

در این طرح فیلم‌ها به گونه‌ای انتخاب می‌شود که علاوه بر پر کردن اوقات فراغت، سرگرم کننده و حامل پیام مثبتی برای مخاطبان باشد.

اولین گام اجرای طرح «سینما با ما» شناسایی و همکاری با خیریه‌های معتبر و سرشناسی است که افرادی را تحت پوشش خود دارند. در گام بعدی افراد از طریق خیریه‌ها به سینما معرفی می‌شوند و در روز و ساعت مشخص برای تماشای فیلم‌ها به صورت رایگان به سینما می‌آیند.

«سینما با ما» در روز‌های شنبه، یکشنبه و دوشنبه هر هفته به صورت متغیر صبح‌ها یک سانس خود را به قشر کم برخوردار تحت پوشش خیریه‌ها اختصاص می‌دهد و در صورت استقبال از این طرح تعداد سانس‌های نمایش فیلم افزایش پیدا می‌کند.

انتهای پیام‌/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: