کد خبر: ۴۹۰۷۲۵
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

دبیرکل حزب الله لبنان با رد قاطعانه ادعاهای بی پایه و اساس سفیر اسرائیل در سازمان ملل، تأکید کرد که «ایران از بندر بیروت برای اهداف نظامی استفاده نمی کند».

به گزارش شفاف، از جروزالم پست، «سید حسن نصرالله» با تأکید بر اینکه ایران از بندر بیروت برای اهداف نظامی استفاده نمی‌کند، ادعاهای «دنی دانون» سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل را «قاطعانه» رد کرد و آنها را «بی پایه و اساس» خواند.

سید حسن نصرالله در ادامه سخنان خود ویران سازی خانه‌ها در «صور باهر» را محکوم و از تصمیم «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین برای توقف اجرای توافقنامه‌ها با اسرائیل تمجید کرد.

دبیرکل حزب الله لبنان همچنین تأکید کرد که «اسرائیل از قطع این هماهنگی بیمناک است و این [تصمیم محمود عباس] مقامات اسرائیل را آزرده می سازد».

گفتنی است که دنی دانون هفته گذشته در یک کنفرانس خبری مدعی شد که «حکومت ایران علاوه بر استفاده از هواپیماهای غیرنظامی در سوریه که غیر از پرواز قابلیت‌های بسیار دیگری دارند، از بندر بیروت برای اهداف نظامی بهره می‌برد و شرکتهای تجاری که عمدتاً در اروپا مستقر هستند، در حمایت از توسعه برنامه موشکی حزب الله به ایران کمک می‌رسانند!» وی در ادامه با صراحت ادعا کرد: «متأسفانه، بندر بیروت به بندر حزب الله تبدیل شده است!»

 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار