کد خبر: ۴۹۰۷۵۱
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۸

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران با اشاره به بند ۲ تبصره ۲۷ بودجه سالیانه شهرداری تهران، گفت که این نهاد حق انتشار نشریات را ندارد.

به گزارش شفاف، حجت نظری در جریان صد و پنجاه و هشتمین جلسه شورای شهر تهران اظهار کرد: در ابتدا به سهم خودم به عنوان رئیس کمیته ورزش در شورای شهر تهران کسب عنوان قهرمانی جهان توسط تیم والیبال را تبریک عرض می‌کنم.

وی افزود: همچنین تشکری را از زحمات دوستان در شورایاری‌ها و تلاش‌های صورت گرفته آنان در ارتباط با برگزاری انتخابات دارم البته در کنار دوستان ما در ستاد شورایاری‌ها، مدیریت شهری و سایر بخش‌ها نیز همکاری خوبی را در برگزاری انتخابات شورایاری‌ها داشتند و در این شرایط نه چندان خوب اقتصادی، شاهد حضور پرشور مردم در انتخابات شورایاری‌ها بودیم.

نظری ادامه داد: تذکر بنده در ارتباط با بند 2 تبصره 27 بودجه سالیانه شهرداری است که در واقع بر اساس آن شهرداری تهران بر اساس این تبصره حق چاپ نشریات را ندارد اما پیگیری‌ها حکایت از آن دارد که هم‌اکنون تعدادی از نشریه‌ها چاپ می‌شود.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: این کار به دو جهت باید مورد بررسی و تذکر به شهردار تهران مورد بررسی قرار گیرد؛ اول اینکه در این شرایط که با کمبود کاغذ روبه‌رو هستیم انتشار چنین نشریاتی جای سؤال دارد ضمن اینکه بر اساس تبصره اشاره شده شهرداری حق انتشار نشریات را ندارد البته اگر نشریاتی در ستاد شورایاری‌ها اعلام شود بلامانع است و بنده از هیئت رئیسه بابت این اقدام شهرداری تهران می‌خواهم که به شهرداری تهران از باب حراست از محیط زیست در خصوص کاغذ و همچنین رعایت مصوبات شورا تذکر بدهد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار