کد خبر: ۴۹۰۸۰۵
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹

در حال حاضر میلیون ها نفر در سراسر جهان در حال سفر و جابه جایی بین کشور ها و شهر های مختلف می باشند. این جابه جایی می تواند دلایلی گوناگونی داشته باشد، اما قسمت اعظم آن به سه دسته دیداری، سفری و کاری و تقسیم می شود. گروه سفری خود به چند گروه تفریحی، ریلکسی، زیارتی و... تقسیم می شود. در بین مقاصد محبوب تفریحی برای ایرانیان می توان به دبی و کیش اشاره کرد. در ادامه به اتفاق یکدیگر درباره این که برای این سفر بلیط هواپیما به کیش بخرید یا بلیط دبی کامل صحبت خواهیم کرد.

  • برای مشاهده قیمت های بلیط هواپیما به آدرس https://www.tahagasht.com/flight/plane-ticket مراجعه کنید.

شاید در گذشته وقتی قیمت تور های داخلی و خارجی را مقایسه می کردید، سفر های خارجی مانند دبی و استانبول به صرفه تر بود. اما در حال حاضر با نوسانات به وجود آمده در قیمت ارز، قیمت تور های داخلی بسیار به صرفه و مناسب تر می باشد.

بلیط هواپیما دبی یا کیش؟

جزیره کیش واقع در جنوب ایران، یکی از بهترین مقاصد سفر تفریحی و ریلکسی واقع در کشور می باشد. این جزیره با وسعتی حدود 90 کیلومتر مربع همچون مرواریدی در آب های خلیج فارس واقع شده است، یکی از مهم ترین مناطق آزاد کشور می باشد. جزیره کیش همیشه جز مدرن ترین شهر های ایران بوده است. امروزه نیز با پیشرفت و ارائه امکانات تفریحی خاص هنوز جز اولین های ایران می باشد. در این صفحه https://www.tripadvisor.com/Home-g644373 می توانید اطلاعات مروبط به جزیره کیش در سایت تریپ ادوایزر را مشاهده کنید.

فاصله جزیره کیش تا دبی در حدود 200 کیلومتر می باشد. اما انتخاب این جزیره به عنوان مقصد سفر به جای دبی تفاوت بسیار زیادی در هزینه های شما می کند. همچنین باعث خروج ارز از کشور نمی شود. شاید فکر کنید مقدار ارزی که شما از کشور خارج می کنید تفاوت چندانی در اقتصاد کشور نداشته باشد. اما با احتساب تمامی مسافران یک سال دبی، متوجه خواهید شد که مقدار ارز بسیار زیادی از کشور خارج می شود. و تاثیر بسیاری نیز بر اقتصاد کشور دارد.

جدا از مسئله ارز و هزینه سفر، کیش مقصدی بسیار بهتر و دوست داشتنی تر از دبی می باشد. در نگاه اول دبی بسیار لوکس تر و پر زرق برق تر به نظر می آید. اما با کمی دقت بیشتر متوجه شباهت تقریبی تفریحات این دو شهر و ویژگی های خاص جزیره کیش خواهید شد.

بلیط هواپیما دبی یا کیش؟

مقایسه کیش و دبی

1 . در وهله اول شما برای سفر به کیش احتیاجی به پرداخت عوارض خروج از کشور ندارید و به راحتی می توانید با خرید بلیط و رزرو هتل به کیش بروید. برای خرید بلیط دبی با هواپیما به صفحه بلیط هواپیما خارجی در سایت طاهاگشت به آدرس https://www.tahagasht.com/flight/outboard-ticket مراجعه کنید.

2 . هم کیش و هم دبی جز شهر های بسیار گرم می باشند. اما اول این که کیش بیابانی نیست که به شهر تبدیل شده باشد و پر از  درخت و فضای سبز و مناظر طبیعی می باشد. اما دبی بیابانی است که به لطف شهرسازی و پیشرفت دنیای مدرن، در حدود 50 سال است که به شهر تبدیل شده است. دومین مسئله نیز این می باشد که کیش جز چهار منطقه با بیشترین درصد اکسیژن در جهان می باشد، و همین امر باعث راحت تر شدن تحمل گرما حتی در فصل تابستان می شود.

3 . هتل های دبی بسیار لوکس و مجلل تر می باشند. اما برای همین مسئله شما مجبور به پرداخت هزینه ای بسیار بیشتر از هتل های کیش می باشید. برای مشاهده هتل ها و سایر جاذبه های گردشگری شهر دبی به این صفحه https://www.tripadvisor.com/Home-g295424 مراجعه کنید.

بلیط هواپیما دبی یا کیش؟

4 . کیش به دلیل منطقه آزاد بودن دارای ماشین های لوکس و خارجی بسیار خوبی می باشد، شما می توانید به راحتی برای جابه جایی اتومبیلی از موسسات کرایه اتومبیل اجاره کنید و از سفر خود لذت ببرید.

میلیون های دلیل وجود دارد که کیش مقصد بسیار بهتری نسبت به دبی می باشد، اما این اصلا به این معنی نیست که دبی شهر خوبی نیست. دبی نیز جز شهر هیا بسیار خوبی برای سفر و تفریح می باشد اما در مقایسه با کیش، به ویژه برای ایرانیان کیش مقصد بسیار بهتری می باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار