کد خبر: ۴۹۰۸۸۷
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

سفیر نیکاراگوئه با حضور در فدراسیون فوتبال با مهدی تاج دیدار کرد.

به گزارش شفاف، ماریو بارکرو بالتودونو، سفیر نیکاراگوئه در ایران امروز (سه‌شنبه) با حضور در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال، با مهدی تاج دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان با اشاره به حضور بازیکن نیکاراگوئه‌ای در لیگ برتر ایران و باشگاه پدیده، ابراز امیدواری کرد این موضوع نقطه استراتژیک ارتباط فوتبالی میان دو کشور در آینده باشد.

تاج همچنین با اشاره به دیدار اخیر تیم ملی نیکاراگوئه مقابل تیم ملی آرژانتین تصریح کرد که برگزاری چنین مسابقاتی به طور حتم کمک زیادی به توسعه فوتبال در این کشور خواهد کرد.

در ادامه، ماریو باکرو بالتودونو، سفیر نیکاراگوئه در جمهوری اسلامی ایران، ضمن ابراز خوشحالی از دیدار با رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت: مدتی بود به دنبال فرصت انجام این دیدار بودم و افتخار می‌کنم در این مقطع زمینه برگزاری این نشست فراهم شد. ورزش اول و ملی کشور ما بیسبال است، اما در ورزش فوتبال هم در تلاش هستیم تا رشد و پیشرفت داشته باشیم و در این راه بسیار علاقمندیم از تجارب فدراسیون فوتبال ایران بهره‌مند شویم.

وی افزود: امیدوارم این فرصت در اختیار فدراسیون فوتبال نیکاراگوئه قرار بگیرد تا تفاهمنامه همکاری مشترک را با فدراسیون فوتبال ایران به امضا برساند. همانطور که اشاره کردید حضور بازیکن نیکاراگوئه‌ای در فوتبال ایران آغاز فصل همکاری دو کشور در حوزه فوتبال بود و حالا امیدوارم این ارتباط توسعه بیشتری پیدا کند و شاهد بازی‌های دوستانه میان تیم‌های ملی دو کشور در سطوح مختلف باشیم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: