کد خبر: ۴۹۱۰۳۹
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵

مشخص نیست استقلال پول قرارداد این بازیکن که اصلا نمی تواند کم باشد، را از چه محلی تامین خواهد کرد؟ این درحالی است که آبی ها پول اندک برای نگه داشتن پاتوسی را نداشتند! استقلال یکی از تیمهای بدهکار لیگ است که توان تسویه بدهی هایش را ندارد

در خبری عجیب اعلام شده است که هافبک تهاجمی باشگاه کیه وو ایتالیا به زودی وارد تهران می‌شود تا پیراهن آبی ها را برتن کند! استقلال یکی از تیمهای بدهکار لیگ است که توان تسویه بدهی هایش را ندارد اما حالا مدام بازیکن خارجی می خرد.

به گزارش شفاف، گفته می شود باشگاه استقلال با مانوئل پوچارلی به توافق کامل رسیده است و قرار است این بازیکن هموطن استراماچونی ظرف روز‌های آینده برای حضور در تست‌های پزشکی وارد ایران شود. مشخص نیست استقلال پول قرارداد این بازیکن را از چه محلی تامین خواهد کرد. این درحالی است که آبی ها پول نگه داشتن پاتوسی را نداشتند!

این بازیکن مورد نظر استقلال هم با نظر مستقیم «آندره آ استراماچونی» جذب شده است تا بعد از دیاباته ، استقلال بار دیگر از لحاظ ارزی به خرج سنگین بیفتد.

یکی از مسئولان استقلال در این باره گفت: مراحل مقدماتی پیوستن این هافبک ایتالیایی به استقلال انجام شده است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد او ظرف روز‌های آتی به ایران می‌آید. استراماچونی اعتقاد زیادی به این بازیکن دارد و بر این باور است او می‌تواند به تقویت خط حمله آبی پوشان کمک زیادی کند.

Image result for manuel pucciarelli

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: