کد خبر: ۴۹۱۰۷۳
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۱

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از پیشرفت ۴۸ درصدی پروژه زیرگذر استاد معین خبر داد و گفت: خاک برداری این پروژه از دو سمت شمال و جنوب خیابان آزادی به اتمام رسید.

به گزارش شفاف، صفار صبوری دیلمی در مراسم اتصال جبهه‌های حفاری شمالی و جنوبی تونل زیرگذر استاد معین در محل پروژه با حضور در جمع خبرنگاران گفت: پروژه زیرگذر استاد معین یکی از پروژه‌های مهم شهرداری تهران در سال جاری است که امیدواریم بتوانیم آن را تا اواخر سال به بهره‌برداری برسانیم.

وی ادامه داد: خاک برداری این پروژه از دو سمت شمال و جنوب خیابان آزادی امروز به اتمام رسید و این دو نقطه به یکدیگر متصل شدند. اهمیت این پروژه به این دلیل است که محله استاد معین را به محله طرشت متصل می‌کند و بهر‌ه‌برداری از آن یکی از دغدغه‌های ساکنان محل است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه این پروژه تا امروز حدود 48 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، تصریح کرد: خوشبختانه عقب‌افتادگی در تکمیل و احداث این پروژه وجود ندارد و خاکبرداری این پروژه در 6 مرحله انجام می‌شود و این امر به روش اتریشی صورت می‌گیرد.

صبوری با بیان  اینکه این پروژه در مجاورت ایستگاه مترو و خیابان آزادی قرار دارد و این مسئله کار را پیچیده و مشکل می‌کند، تصریح کرد: بعد از افتتاح پروژه باید درباره میزان کاهش بار ترافیکی منطقه صحبت کرد اما نکته مهم ضرورت اتصال شمال و جنوب خیابان آزادی به یکدیگر است.

وی گفت: در گذشته در این نقطه چراغ راهنمایی وجود داشت که با احداث BRT  آن چراغ حذف و ارتباط شمال و جنوب خیابان با یکدیگر قطع شده بود اما با بهره‌برداری از این پروژه ارتباط گذشته برقرار خواهد شد.

به گفته صبوری خوشبختانه این پروژه معارض جدی نداشته است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: