کد خبر: ۴۹۱۰۹۷
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۶

بخشی از واکنش‌های کاربران فضای مجازی نسبت به تحریم وزیر امور خارجه کشورمان توسط وزارت خزانه‌داری آمریکا را مشاهده می‌کنید.

ظریفبه گزارش شفاف، ساعاتی پیش، وزارت خزانه‌داری آمریکا، نام «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را در فهرست افراد تحریم‌شده قرار داد؛ هرچند بنا به گفته شخص وزیر خارجه کشورمان تحریم شدنش از سوی دولت آمریکا به جهت اینکه وی و خانواده‌اش هیچ دارایی و منفعتی در خارج از مرزهای ایران ندارند، اثری بر روی او ندارد اما این اقدام ایالات متحده بار دیگر کینه، دشمنی و عنادورزی آمریکا علیه مردم و مقامات ایران اسلامی را نمایان کرد.

هرچند در طول سال‌های اخیر چهره گرگ‌صفت آمریکا برای اکثر ملت و مسئولین ما به وضوح آشکار شده است، اما متاسفانه باز عده‌ای در داخل هستند که به آمریکا دل‌ بسته‌اند و کلید حل مشکلات اقتصادی کشور را در برقراری رابطه با آمریکا می‌بینند؛ رابطه‌ای که مشخص  است در آن آمریکا جز تسلیم طرف مقابل به دنبال موضوع دیگری نیست. امیدواریم این دسته افراد هم هرچه زودتر بصیرت پیدا کنند و بفهمند راه حل مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور، نگاه به داخل و توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل نیروهای مومن، با انگیزه و جوان کشورمان است.

در ادامه بخشی از واکنش‌های کاربران فضای مجازی در پی تحریم وزیر امور خارجه کشورمان توسط وزارت خزانه‌داری آمریکا را مشاهده می‌کنید.

ظریف

ظریف

ظریف

ظریف

ظریف

ظریف

ظریف

ظریف

ظریف

ظریف

ظریف

ظریف

ظریف

ظریف

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: