کد خبر: ۴۹۱۱۹۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۳

اکبری گفت: به دلیل برخی مشکلات فنی در مسیر تولید فیلم «خر‌ها آدم نمی‌شوند»، از حضور در جشنواره کودک و نوجوان انصراف دادیم.

«خر‌ها آدم نمی‌شوند» از حضور در جشنواره فیلم کودک انصراف دادعباس اکبری تهیه‌کننده سینما، درباره دلیل انصراف فیلمی با نام موقت «خر‌ها آدم نمی‌شوند» از جشنواره کودک و نوجوان اصفهان، به خبرنگار شفاف، گفت: به دلیل مشکلات فنی که در بخش تولید این اثر ایجاد شد، از حضور در جشنواره کودک و نوجوان اصفهان انصراف دادیم.

«خر‌ها آدم نمی‌شوند» به کارگردانی اکبرمنصور فلاح و تهیه کنندگی عباس اکبری است.

لیلا اوتادی، یوسف تیموری، ارژنگ امیرفضلی، یوسف مرادیان، هدی منصورفلاح، سعید دولتی، فاطمه شکری، اصغر حیدری، چیا بابامیری و (هنرمندان نوجوان) کیان علی پناه، آرمان پیراسته، هامون قربانی، تینا فتوحی و آیلا فیروزی در این فیلم بازی می‌کنند.

این فیلم یک فانتزی اجتماعی و کودکانه است و در خلاصه داستان آن آمده: بعضی از آدم‌ها در دنیای واقعی خطا‌هایی کرده و به همین دلیل تبدیل به خر و به جنگل تبعید شده اند. معلمی به نام ادیب برای آموزش آنان به جنگل می‌رود تا با طی کردن مراحل آموزش، به اشتباه خود پی برده و هویت اصلی خود را بازیافته، آدم شده و به جامعه بازگردند. حدود سه ماه می‌گذرد و اثری از ادیب نمی‌شود تا اینکه...

انتهای پیام/ 

انصراف «خر‌ها آدم نمی‌شوند» از جشنواره فیلم کودک

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار